IT technik

GOPAS SR, a.s.

Miesto práce
Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa počítačových učební, inštalácia podľa požiadaviek lektorov
- technické zabezpečenie prevádzky IT školiaceho strediska
- diagnostika, servis výpočtovej techniky
- správa siete
- z času na čas preprava techniky a materiálov v rámci SR a ČR
- technická podpora pre lektorov a jednotlivé oddelenia spoločnosti
- technické zabezpečenie konferencií a seminárov

- zaujímavá kreatívna práca
- samostatná pracovná pozícia v profesionálnom tíme
- možnosť vlastnej sebarealizácie
- firemné akcie, teambuildingy (firemné večere, firemné víkendy)
- možnosť bezplatne absolvovať školenia ponúkané spoločnosťou GOPAS

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich zadané kritéria.

Životopisy spolu s motivačným listom (ktorý je podmienkou) Vás prosíme posielať e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Windows PowerShell - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

informačné technológie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v hardware
- všeobecná orientácia vo virtualizačných technológiách
- znalosť technickej angličtiny
- schopnosť efektívne riešiť vzniknuté IT problémy
- kreativita, flexibilita, zodpovednosť
- vysoko proaktívny prístup
- ochota a chuť vzdelávať sa
- slušné a komunikatívne správanie
- bezúhonnosť
- aktívny vodič
- § 21 nutnosťou

IT školiace stredisko GOPAS SR, a.s., najväčšie IT školiace stredisko v SR a ČR, je držiteľom autorizácií v oblasti vzdelávania firiem Microsoft (Microsoft Certified Partner), Oracle (Oracle Education Oracle Approved Education Center), IBM, Hewlett-Packard Enterprise. Naše školiace stredisko je tiež autorizovaným testovacím strediskom testovacích systémov Pearson VUE, Kryterion, PSI, Castle a akreditovaným testovacím strediskom pre ECDL (European Computer Driving Licence).
Okrem kurzov sa GOPAS venuje aj tvorbe samoštudijných elektronických kurzov (E-Iearning) zameraných na prácu s jednotlivými programami kancelárskeho balíka Microsoft Office (IKT zručnosti) a prípravu na ECDL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1152798  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac