Referent obchodu a zákazníckej podpory

GOPALL s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
od 15.11.2020
Od 800 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna a bez bonusov. Výška mzdy je určená podľa skúseností a znalostí zamestnanca až do 1200 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi a partnermi
- administratívne činnosti
- preklady interných materiálov
- telefonická podpora pre našich zákazníkov a partnerov
- marketingové činnosti, mailing

- príjemné a motivujúce pracovné prostredie
možnosť rastu a preradenia aj na iné špecifické činnosti v súlade s potrebami zamestnávateľa
- medzinárodný projekt, možnosť realizácie v cudzích jazykoch

- slovenský a maďarský jazyk na uvedenej úrovni sú nutnosťou
- jeden z ďalších uvedených jazykov na úrovni od B2 je nutnosť
- prozákaznícka orientácia a dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosti v nákladnej doprave sú výhodou
- skúsenosti s marketingom a s nástrojmi pre marketing sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti nákladnej dopravy, obchodu alebo výroby

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie
- výhodou sú skúsenosti na danej pozícii

Spoločnosť GOPALL prináša jedinečné riešenie, ktoré radikálne mení spôsob, akým je riešená paletová výmena pri nákladnej doprave. Vytvárame unikátnu celoeurópsku sieť, ktorá umožňuje vyzdvihnutie a odovzdanie prázdnych prepravných obalov. Súčasťou riešenia je poskytovaná IT platforma, v ktorej prostredí sa dané vyzdvihnutia / odovzdania realizujú.
ID: 3989265  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac