Operátor výroby - práca na zmeny

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
750 EUR/mesiacplus finančné benefity a zákonné príplatky, bližšie predstavené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha vstrekolisov

- Zabezpečenie plynulého chodu strojov

- Manipulácia s komponentami

- Dodržiavanie výrobných postupov a bezpečnostných predpisov

- Kontrola kvality výrobkov

- Balenie

- 3-zmenná prevádzka, 8hodinový pracovný čas

- Stabilná spoločnosť s potenciálnym rastom

- Možnosť kariérneho rastu

- Veľmi dobrá firemná kultúra

- Čisté pracovné prostredie

- Férové pracovné podmienky

- Firemné akcie pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Manuálna zručnosť, dobrá jemná motorika

- Zodpovednosť a spoľahlivosť

- Samostatnosť

- Pozitívny prístup k práci

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Daduľáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4785679  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac