Hľadáme údržbára vstrekolisov pre prosperujúcu firmu

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Od 990 EUR/mesiac993€ je brutto základ. Spolu s bonusmi a príplatkami je možné dosiahnuť cca 1300€ brutto mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy, s ktorými sa stretneš:

- Budeš plánovať a koordinovať údržbu vstrekolisov a foriem, aby boli v súlade s plánom výroby.

- Budeš zodpovedný za monitorovanie a zlepšovanie výkonnosti zariadení a optimalizáciu výrobných procesov.

- Výmena foriem.

Benefity budú predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s výbornou firemnou kultúrou, priateľským prostredím a víziou nových projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske (mechanik, nastavovač), elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Technické myslenie

- Manuálna zručnosť

- Ochota učiť sa

- Tímový hráč

- Zodpovednosť

- Skúsenosti s opravou strojov

- Znalosť technických výkresov

- Komunikatívny

- Organizovaný

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Darivčák
Tel.: +421948203896
E-mail: poslať životopis
ID: 4761838  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac