Špecialista údržby / Servis výrobných zariadení

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analýza chýb na strojoch a zariadeniach (elektro, pneumatika, mechanika,...)
  • práca podľa štandardizovaných postupov a manuálov
  • evidencia porúch v systéme
  • výmena a servis opotrebovaných dielov
  • podpora externých dodávateľov pri výkone prác v závode
  • práca na zmeny (12h - DD, NN, 4xV)
  • vyhľadávanie možností na zlepšenia

Budú bližšie predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť využívajúca moderné technológie. Priateľské prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • §22 - PODMIENKA
  • Angličtina - základy
  • práca v tíme
  • schopnosť riešiť úlohy samostatne
  • flexibilita
  • zmysel pre zodpovednosť
  • manuálna a technická zručnosť
  • schopnosť a ochota učiť sa nové veci

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Darivčák
Tel.: +421948203896
E-mail: poslať životopis
ID: 4525190  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac