Elektroúdržba-dvojzmenná prevádzka v Košiciach

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 440 EUR/mesiac1200€ brutto základ + 0-20% variabilná zložka mzdy s ktorou je možné dosiahnuť 1440€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dvojzmenná prevádzka priamo v Košiciach
  • včasný a bezpečný výkon opráv na lisovacích zariadeniach
  • prijímanie hlásení o poruchách na strojoch a zariadeniach
  • vykonávať preventívne údržby
  • zaznamenávanie príčin porúch
  • nastavovanie strojov
  • dodržiavanie stanovených plánov a požiadaviek
  • diagnostika porúch, navrhovanie a aplikovanie nápravných opatrení
  • elektro zariadenia, hydraulika, pneumatika

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť so zaujímavým portfóliom vyrábaných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • platná vyhláška §21
  • platná vyhláška §22 výhodou
  • skúsenosti s PLC výhodou
  • skúsenosti v oblasti údržby elektro zariadení
  • znalosti v oblasti automatizácie sú výhodou

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Darivčák
Tel.: +421948203896
E-mail: poslať životopis
ID: 4356048  Dátum zverejnenia: 14.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac