1 700 - 3 400 EUR

C#.Net Developer pre nový Softwarehouse v Košiciach (Entity, .Net Core, ...)

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový softwarehouse v Košiciach zakladá teamy v oblasti .NET vývoja.

Chcete byť pri tom ?

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom vlastných produktov v oblastiach ERP, Business Intelligence a iných B2B riešení, aktuálne rozširuje svoje medzinárodné teamy a do Košíc hľadá skúsených kolegov, ktorí by chceli pracovať v profesionálnom prostredí, byť súčasťou príjemnej firemnej kultúry, nadobudnúť nové skúsenosti, zdieľať svoje know-how s kolegami a vyvíjať významné aplikácie do firemného produktového portfolia.

Máte chuť prejsť na ďalšiu métu?

Softwarehouse ponúka atraktívne platové podmienky, zaujímavé projekty s cutting-edge technológiami, široký priestor na sebarealizáciu. Nehľadáme len programátorov, hľadáme profesionálov na komplexné pracovné pozície Software Engineer. Spoločnosť sa opiera o niekoľko štýlov vývoja a testovania, predovšetkým o Behavior-Driven Development/ BDD.

Aktuálne sú otvorené pozície v dvoch teamoch pre profesionálov v oblasti C#.Net vývoja so znalosťou databázových riešení (MS SQL, MySQL, PostgreSQL atď.) a RESTov. Výhodou je znalosť GraphDB, prípadne skúsenosti so softwarom v oblasti authorization či authentification.

Na projektoch sa využíva DevOps prístup (CI/CD, Azure, AWS)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Platové podmienky sú podmienené silou Vášho know-how, no u skúsených SW engineerov sa plat pohybuje od 1700€ a vyššie, u senior profesionálov od 2000 do cca 3500 €. Jedná sa o formu zamestnania na TPP.

Spoločnosť ponúka atraktívny balík benefitov zameraných na flexibilitu a vzdelávanie. V niektorých prípadoch možnosť až 4 dni homeoffice do týždňa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná softwarehouse spoločnosť v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- profesionálna skúsenosť s vývojom aplikácii
- C#.Net, Entity framework na pokročilej úrovni
- znalosť databázových systémov MSSQL/ MySQL/ GraphDB
- .Net Core výhodou

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Zameranie na špecialistov a manažment v oblasti výrobných technológií, informačných technológií, financií a ľudských zdrojov.

Adresa spoločnosti

GoodWill Recruitment s.r.o.
Szakkayho 40/1
040 01 Košice
ID: 3702622   Dátum zverejnenia: 25.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Platové podmienky sú podmienené silou Vášho know-how, no u skúsených SW engineerov sa plat pohybuje od 1700€ a vyššie, u senior profesionálov od 2000 do cca 3500 €. Jedná sa o formu zamestnania na TPP.