Mobile QA engineer

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od skúseností kandidáta, radi ich prediskutujeme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou digitálneho štúdia, v ktorom vznikajú produkty spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu. Našim cieľom je ísť príkladom a vytvárať prelomové digitálne riešenia, ktoré zvládnu skúšku času a to všetko spoločne ako tím. To sme my. GoodRequest.

Čomu sa budeš venovať

Dizajnovanie a vývoj automatizovaných UI testov na mobilných zariadeniach iOS a Android
Analýza výsledkov testov
Reporting defektov
Príprava testovacích dát
Spolupráca s vývojármi, dizajnérmi a projektovými manažérmi
Definovanie rozsahu testovania a estimácia testovania
Nastavovanie procesov automatizovaného testovania

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Tím

Aby si mal lepší obraz o tom, kto je testerský tím a čo majú radi, tu je malá ukážka toho, čo radi robia. Určite tu nájdeš kolegu na tenis, futbal, basket, box alebo bežkovanie. Ak ťa lákajú hory, sú tu nadšenci turistiky - aj pre náročných alebo horských cyklistických zjazdov. Ale porozprávaš aj o cestovaní či online hrách.

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa budeme im to snažiť čo najviac spríjemniť

MacBook, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a BA)
Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
Multisport karta, wellbeing program, týždne zdravia
Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky
Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Hiringový proces:
1.) Krátky skríningový hovor
2.) Zadanie
3.) Osobný pohovor s Veronikou (Talent specialist) a Romanom (Head of tester team)
4.) Vitaj v GoodRequest!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, prípadne príbuzné odbory

Skúsenosti z oblasti mobilného automatizovaného testovania SW na projektoch 2 roky+ (Espresso, XCUI, Appium,...)
Máš znalosti SQL, REST API a version control (napr. Github)
Skúsenosti so začlenením testov do CI/CD
Znalosť testovacích postupov a agilných metód Scrum/ Scrumban
ISTQB certifikát je tvojou výhodou
Dokážeš systematicky, analyticky, kriticky myslieť a máš zmysel pre detail
Dokážeš prezentovať výsledky svojej práce a prevziať zodpovednosť za stav projektu

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4777895  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac