QA tester (manuálne a automatizované testovanie)

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Marec/ Apríl 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacMedior - od 1900 € brutto, platové podmienky závisia od skúseností kandidáta, radi sa na nich dohodneme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou digitálneho štúdia, v ktorom vznikajú produkty spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu. Našim cieľom je ísť príkladom a vytvárať prelomové digitálne riešenia, ktoré zvládnu skúšku času a to všetko spoločne ako tím. To sme my. GoodRequest.

Čomu sa budeš venovať:

- Príprava manuálnych a automatizovaných testov
- Vykonávanie testov na rôznych zariadeniach
- Analýza výsledkov testov
- Reporting defektov
- Práca s databázovými systémami
- Príprava testovacích dát
- Spolupráca s vývojármi, dizajnérmi a projektovými manažérmi
- Definovanie rozsahu testovania a estimácia testovania
- Zlepšovanie procesov testovania

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.
Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Tím

Aby si mal lepší obraz o tom, kto je testerský tím a čo majú radi, tu je malá ukážka toho, čo radi robia. Určite tu nájdeš kolegu na tenis, futbal, basket, box alebo bežkovanie. Ak ťa lákajú hory, sú tu nadšenci turistiky - aj pre náročných alebo horských cyklistických zjazdov. Ale porozprávaš aj o cestovaní či online hrách.

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa budeme im to snažiť čo najviac spríjemniť

- Najnovší MacBook Pro, alebo Dell XPS, mobilný paušál a všetko
technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
- Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
- Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
- Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a BA)
- Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
multisport karta, wellbeing program, týždne zdravia
- Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky, firemný hackathon
- Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, významných jubileách
Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Hiringový proces:

1. Krátky skríningový hovor
2. Zadanie
3. Pohovor s Veronikou (talent specialist) a Romanom (head of tester team)
4. Vitaj v GoodRequest!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT testera

Počet rokov praxe

2

-‍ Skúsenosti z oblasti testovania SW na projektoch 2 roky+
- Máš znalosti SQL, API Testingu a version control (napr. Bitbucket)
- Znalosť testovacích postupov a agilných metód Scrum/ Scrumban
- Máš skúsenosti s automatizáciou testov (Ruby, Cucumber, Cypress.io, Jmeter, iné) a ISTQB certifikát je tvojou výhodou
- Dokážeš systematicky, analyticky, kriticky myslieť a máš zmysel pre detail
- Máš skúsenosti s technológiami iOS a Android
- Dokážeš prezentovať výsledky svojej práce a prevziať zodpovednosť za stav projektu

Ďalšie detaily

Nástup: Marec/ Apríl 2023
Úväzok a typ spolupráce: 8h, TPP/ SZČO/ SRO
Plat: Medior - od 1900 € brutto

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Štefanatná
Tel.: +421911919700
E-mail: poslať životopis
ID: 4500647  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac