Frontend Developer - Medior JavaScript / React

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacMid level - od 1500€, Senior level od 2500€ Platové podmienky závisia od skúseností uchádzačov a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najlepšie produkty vznikajú spojením ľudí, technológií a biznisu. Tvoríme produkty, ktoré sú orientované na používateľa a zjednodušujú život.

Naše technológie:

TypeScript, React.js, Next.js, Redux, Ant Design, Tailwind, Styled components, Sass
Kvalita kódu: ESLint
Cloud: Digital Ocean, AWS
Testovanie: Jest, Mocha, Cypress
Kontajnery & CI: Docker, Kubernetes, Bitbucket Pipelines
Databázové systémy: PostgreSQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch
Projektový manažment: JIRA, Confluence, Bitbucket
Agilný vývoj: Scrum

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Frontend tím má momentálne 15 členov a stále sa rozširuje, preto si tu určite nájdeš kolegu, ktorý Ti poradí nie len v technických otázkach. Nájdeš tu sparing partnera na futbal, turistiku, cyklistiku, fitko, či na investície do kryptomien.

Čo by si mal mať

# Skúsenosti s vývojom frontendu na komerčných projektoch 2 roky+
# Min. bakalárske vzdelanie IT alebo technického charakteru, prípadne praktické skúsenosti na komerčnom projekte
# Používateľská znalosť agilných metodológií Scrum/Scrumban
# Skúsenosti s vytváraním webových aplikácií v JavaScript, HTML5 a CSS3 v ľubovoľnom frameworku (React, Angular, Vue)

Keďže sú u nás ľudia na prvom mieste, je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci. Snažíme sa im to čo najviac spríjemniť.

# Najnovší MacBook Pro, alebo Dell XPS, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
# Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
# Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
# Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a BA)
# Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
# Multisport karta, wellbeing program, týždne zdravia
# Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky, firemný hackathon
# Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, významných jubileách
# Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Skríningový rozhovor
Zadanie (medior)
Pohovor
Live coding (medior, senior)
Vitaj v GoodRequest!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Frontend Developer

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4128504  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac