Можливість для людей з України

Product Designer

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacMid-level od 1800€, Senior od 2700€, Senior od 3500€/ externá spolupráca (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do GoodRequest hľadáme človeka, ktorý s nami bude vytvárať world-class riešenia orientované na používateľa. Ak rád/rada rozmýšlaš aj za zadanie, UX nie je pre teba len buzzword a máš viac ako dvojročné skúsenosti, tak si na správnej adrese.

Koho hľadáme?
V prvom rade hľadáme dobrý fit do tímu - milý, komunikatívny, pohoďák :). Pokiaľ máš 3x check, hľadáme človeka s aspoň 2 ročnými skúsenosťami s dizajnom mobilných aplikácii, informačných systémov alebo komplexnejších webov.

Budeš spolupracovať priamo s klientom, developermi a samozrejme dizajnovým tímom. Očakávame teda špičkové komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať svoju prácu, empatiu a tímového ducha. Našim cieľom v každom projekte je rozmýšľať za zadanie ("we think beyond the assignment”), myslieť za klienta, naplniť biznisové ciele produktu a samozrejme použiteľnosť a UX. To bude aj tvoja úloha.

- Máš 2+ rokov skúseností s dizajnom digitálnych produktov
- Vieš, čo je Design Thinking, poznáš princípy HCD/UCD a aplikuješ ich
- Ovládaš základné princípy použiteľnosti a research metódy ako používateľské testovanie či interview
- Máš analytické myslenie - schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení
- Perfektne ovládaš Figmu (pracujeme vo Figme), Adobe XD alebo Sketch
- Si výborný v komunikácii, stále hľadáš “tých 5%, čo môžeš ešte zlepšiť” a ego ťa v tom nebrzdí

Benefity:

Ľudia sú pre nás na prvom mieste. Chceme ti vytvoriť prostredie, ktoré ti bude vyhovovať a budeš sa v ňom cítiť dobre. Tu je malá ochutnávka, na čo sa môžeš tešiť:

- M1 MacBook Pro alebo PC, podľa toho čo ti je viac pochuti, paušál a vybavenie, ktoré budeš potrebovať k práci
- Maximálna podpora tvojho vzdelávania - Workshopy, konferencie, tímové meetupy, firemná angličtina
- Voľný pracovný čas, ak si potrebuješ odbehnúť na úrad alebo poštu, sme s tým v pohode, žiaden mikromanažment a striktné pravidlá
- Sme remote positive, ale nájdeš nás aj po celom Slovensku či už v Žiline našom HQ alebo taktiež v Liptovskom Mikuláši, Košiciach, či Bratislave
- Multisport karta
- Legendárne teambuildingy (celofiremné / tímové), pravidelné spoločné raňajky spolu s All Hands mítingom, aby si vedel/a, čo sa vo firme deje

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Koho nehľadáme?
- Grafikov bez skúsenosti s UX dizajnom
- Človeka, ktorý nehovorí plynule po slovensky (väčšina našich projektov je zo SK/CZ)

Čo budeš robiť?
Na projektoch budeš zodpovedný za proces dizajnu celého produktu. Na základe dát a zistení z používateľského výskumu budeš navrhovať ako má produkt fungovať a ako ho vieme spraviť čo najlepšie pre používateľov a zároveň splniť ciele klienta.

Od začiatku budeš komunikovať priamo s klientom a našim projektovým tímom. K dispozícii ti bude náš dizajnový tím (8 ľudí) a researcher. Dizajn projekty trvajú obvykle v rozmedzí 2-4 mesiace, ale máme aj dlhodobé spolupráce. Spoločne s našim tímom budeš mať v rukách produkty, ktoré používajú desiatky tisíc ľudí.

- Vedenie rôznych typov workshopov
- Definovanie klientských očakávaní a ich manažment
- Návrh informačnej architektúry
- Návrh wireframeov, prototypovanie a testovanie použiteľnosti (s researcherom)
- UI dizajn, príprava a údržba dizajn systémov
- Komunikácia s vývojármi a príprava dizajnu pre vývoj (handoff)
- Meranie výkonu produktov, sledovanie dát a hľadanie príležitostí na ich zlepšenie

GR môže byť pre teba platformou pre rozvoj. Budeš mať možnosť tvoriť dizajn obsah na socials, pridať si zaujímavé projekty do portfólia, hovoriť na dizajnových eventoch a podobne. Pokiaľ ty chceš, my vytvoríme možnosti.

Ak spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám svoje portfólio.
**Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie portfólia. Uchádzačov, ktorí svoje portfólio nepošlú, nebudeme kontaktovať.

Hiringový proces:
Portfólio check
Prescreening call
Interview
Zadanie
Welcome to GoodRequest

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

UI/UX Designer

Počet rokov praxe

2

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4045553  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac