HR Administrator

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvýška platu závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Pracujeme s TOP spoločnosťami v strednej Európe. Našimi klientmi sú Tatra banka, Nay, Tipos Extraliga, Bistro, ZSE Drive, iKros a mnoho ďalších.

Koho hľadáme do HR tímu?
Hľadáme HR Administratora/ku, ktorý má aspoň 2-ročnú prax v HR administratíve a v náborovom procese. (Výhodou je prax v IT firme.) Dôležitá je dôslednosť, precíznosť, komunikácia, organizácia a schopnosť dotiahnuť veci do konca.

‍Ideálny kandidát by mal mať nasledujúce zručnosti:

Administratívne aktivity v rámci HR (tvorba zmlúv, dodatkov a i.)
Selekcia životopisov uchádzačov o prácu
Evidencia a pravidelná aktualizácia databázy kandidátov
Inzerovanie voľných pracovných pozícií
Vedenie vstupných telefonických pohovorov, zasielanie technických zadaní
Plánovanie a pozývanie vhodných uchádzačov na pohovor
Testovanie jazykových znalostí
Aktívne vyhľadávanie kandidátov cez LinkedIn, Profesiu a iné pracovné portály a sociálne siete
Participácia na onboardingovom procese
Správa, údržba a aktualizácia informácií o zamestnancoch
Analýza HR dát a tvorba reportov
Administrácia dochádzky a podkladov pre mzdy
Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti na veľtrhoch práce, komunikácia s univerzitami

Voľný pracovný čas a práca z domu
Firemný MacBook alebo Dell XPS, mobilný paušál a všetko čo budeš potrebovať
Jóga v office a príspevok na voľnočasové aktivity, multisport karta
Príjemný office s občerstvením, čerstvým ovocím, stolným futbalom a PS VR
Spoločné raňajky každý mesiac
Skvelá atmosféra, ktorú nikde inde nezažijete
Konferencie, hackaton, osobný mentor a maximálna podpora vzdelávania
‍Legendárne teambuildingy
Neobmedzený kariérny rast a podpora iniciatívy

Vhodných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať. Uchádzačom, ktorí nespĺňajú požiadavky pošleme vyjadrenie e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Management, Psychológia, IT Management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Jira Atlassian - Pokročilý
Atlassian Confluence - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR administrator

Počet rokov praxe

2

- veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti
- cit pre detail a dokončovanie úloh
- prezentačné zručnosti

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022839  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac