Android Developer

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMid-level od 2000€ (finálny plat sa odvíja od preukázateľných skúseností a schopností každého kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou digitálneho štúdia, v ktorom vznikajú produkty spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu. Našim cieľom je ísť príkladom a vytvárať prelomové digitálne riešenia, ktoré zvládnu skúšku času a to všetko spoločne ako tím. To sme my. GoodRequest.

Naše technológie:

Jazyky: Kotlin, Java
Async knižnice: Kotlinx Coroutines
Automatizácia: Bitrise
Testovanie: Espresso, JUnit
Ďalšie technológie: Jetpack Compose, Firebase, Služby Google Play

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa budeme im to snažiť čo najviac spríjemniť

# Najnovší MacBook Pro, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
# Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
# Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
# Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a BA)
# Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
# Multisport karta, wellbeing program, týždne zdravia
# Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky, firemný hackathon
# Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, významných jubileách
# Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Hiringový proces:
Skríningový hovor
Vypracovanie zadania
Interview s Veronikou a Jozefom
Vitaj v GoodRequest!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, prípadne príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

# Máš skúseností s programovaním v Kotlin-e
# Pracoval/a si už na komerčných projektoch
# Výhodou je, že poznáš REST, Git a máš skúsenosti s funkcionálnym programovaním
# Si tímový hráč s analytickým myslením a chuťou posúvať vpred seba aj tím

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3929708  Dátum zverejnenia: 7.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac