Можливість для людей з України

IOS developer - Medior

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacMedior od 1800 €, Senior od 2900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najlepšie produkty vznikajú spojením ľudí, technológií a biznisu. Tvoríme produkty, ktoré sú orientované na používateľa a zjednodušujú život.

Benefity

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa budeme im to snažiť čo najviac spríjemniť

- Najnovší MacBook Pro, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
- Maximálna podpora vzdelávania, pravidelné code review, tímový meetup, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
- Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
- Možnosť pracovať remote, alebo z niektorého z našich officov (ZA, LM, KE a BA)
- Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
- Multisport karta
- Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky
- Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, významných jubileách
- Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia od fázy designu až po testing.

Naše technológie

Jazyky: Swift
Verzionovanie: Git
Automatizácia: Fastlane, Bitrise
Architektura: MVVM-C, Combine
Tvorba UI: UIKIt (AutoLayout), SwiftUI
Komunikácia so serverom: Alamofire, REST, JSON

Tím

iOS platforma je zatiaľ naša najväčšia multikultúrna divízia. Okrem štandardne očakávaných IT profilov a nadšencov, máme tu zaujímavý presah do oblasti práva, filozofie, marketingu, či hudby.

Požiadavky na kandidátov sme rozdelili podľa seniority kandidátov

Senior by mal spĺňať nasledovné kritéria:
Must have: Swift, Git, REST, JSON, MVVM-C, Combine, Alamofire, Fastlane, UIKit, SwiftUI
Nice to have: Bitrise

Mediorný kandidát by mal ovládať:
Must have: Swift, Git, REST, JSON, MVVM, Combine, Alamofire, UIKit
Nice to have: Bitrise, MVVM-C, Fastlane, SwiftUI

Ďalšie detaily
Nástup: dohodou
Úväzok: TPP, SZČO/ SRO
Plat: Medior - od 1800 €, Senior - od 2900 €

Informácie o výberovom konaní

Prescreening call
Vypracovanie zadania (medior level)
Interview s Veronika a Andrej
Live coding s Andrej
Vitaj v GoodRequest!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3704739  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac