Web Developer

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Framborská, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR (plat sa odvíja priamoúmerné od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GoodRequest je spoločnosť, ktorá je perfektným miestom pre prácu. Nie sme žiaden korporát s hierarchiami. Pracujeme v autonómnych tímoch a snažíme sa sa vzájomne si pomáhať a učiť sa od seba. Sme spoločnosť, pre ktorú sú ľudia na prvom mieste a to aby sa tu cítili dobre je našou prioritou.

Staň sa súčasťou našej spoločnosti aj Ty ako Web/Fronted vývojár. Ak ti nie je cudzí JavaScript, HTML responzívne CSS, určite Ťa radi privítame na pohovore.

Výhodou sú aj nasledujúce TECHNICKÉ ZNALOSTI:
- cross browser dizajn
- CSS animácie, motion design, komponenty, asynchrónny JavaScript
- templatovacie systémy

Technológie, ktoré využíva: React.js, node.js a Laravel

- hlavný pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú, alebo dodávateľská forma spolupráce
- možnosť práce z domu (Home office)
- podpora vzdelávanie ( konferencie, workshopy)
- zdravý životný štýl (šport, masáže, rekreáciu)
- dog-friendly prostredie, kalčeto, snack bar, jóga v kancelárií
- celofiremné teambuildingy, grilovačky, vianočný večierok, pravidelné spoločné raňajky, motokáry, turistika, lyžovačky a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

- analytické myslenie, schopnosť vidieť svoju prácu v kontexte veľkých riešení
- zmysel pre detail a dotiahnutie veci do konca
- schopnosť riešiť problémy
- vynaliezavosť, vytrvalosť a samostatnosť
- efektívna komunikácia v tíme aj s klientom
- schopnosť zvládať stresové situácie
- tímová práca

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3619330  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR (plat sa odvíja priamoúmerné od skúseností)