Montér výťahov

GoodLift, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiacCena práce je za zhotovenie diela (Výťahu) Trvanie montáže závisí od typu výťahu ale cca od 20 do 35 pracovných dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Demontáž a montáž nových výťahov, rekonštrukcia výťahov a obnova výťahov v bytových domoch na Slovensku -Západné Slovensko prevažne Nové Zámky, Šaľa, Nitra, Komárno, Bratislava.
Hľadáme zručných elektrikárov aj zváračov na vytvorenie montážnej partie.

Zaškolenie, zaučenie, technická podpora na začiatku. Práca je na termín, časový harmonogram je na každej partii podľa dohody. Termíny sú pevné.

Životopis posielať na [email protected] do predmetu napísať : Živnosť
Uchádzači ktorý budú vyhovovať našim požiadavkám budú kontaktovaný telefonicky. Pobočka spoločnosti sa nachádza v Nových Zámkoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
manuálna zručnosť, čítanie technických výkresov
Elektrikár platný §21 a vyššie
Zvárač platný zváračský preukaz pre oblúkové zváranie

Naša spoločnosť sa zaoberá modernizáciami (výmenami) výťahov a zdvíhacej techniky, taktiež revíziami, servisom a údržbou výťahov a zdvíhacej techniky. Z dôvodu expanzie hľadáme nových spolupracovníkov.
ID: 4199829  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac