Reagujte bez životopisu

Elektrikár - technik výťahár

GoodLift, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis výťahov (elektrické časti) v bytových domoch hlavne v Nových Zámkoch. Možnosť viesť partiu.

Sme zohratá partia šikovných a veselých chlapov, ktorí si okrem práce občas spolu v piatok večer zahrajú stolný futbal a dajú zopár pív. Hľadáme človeka, ktorý je manuálne zručný a zapadne medzi nás. Pravidelne si zvyšujeme kvalifikáciu, sme odborne preškolovaní a je o nás všemožne dobre postarané. Pre montérov živnostníkov ponúkame prechod na TPP.

Stručný životopis, nie je potrebný motivačný ani sprievodný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, manuálna zručnosť, §23 výhodou

Naša spoločnosť sa zaoberá modernizáciami (výmenami) výťahov a zdvíhacej techniky, taktiež revíziami, servisom a údržbou výťahov a zdvíhacej techniky. Z dôvodu expanzie hľadáme nových spolupracovníkov.
ID: 3886549  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac