Obsluha v reštauračnom vozni - ponuka s ubytovaním

GOODIES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
júl/august 2020
Od 700 EUR/mesiaczákladný plat 700,00 € brutto + odmeny od 0-400,00 € mesačne brutto /podrobnejšie info bude poskytnuté pri pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď s nami pri naštartovaní novej éry v stravovaní vo vlakoch!
Hľadáme nových členov do nášho tímu! Pilotný projekt, ktorý spustila spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE a.s. v roku 2019 sa teší veľkej obľube u cestujúcich a my sme sa rozhodli tento nový moderný koncept rozšíriť aj na ďalšie vlaky.

Pre rozširovanie nášho pilotného projektu reštauračných vozňov hľadáme personál, ktorý má chuť pracovať, cestovať, učiť sa nové veci a ktorý bude jedným z najdôležitejších členov nášho teamu.

Predchádzajúca prax nie je dôležitá, všetko potrebné Vás naučíme. Hľadáme šikovných ľudí na prípravu jedál a ich dekoráciu, servírovanie zákazníkom a obsluhovanie cestujúcich vo vlaku. Ak máš predajné zručnosti, si prozákaznícky orientovaný, rád pracuješ v tíme, si flexibilný a ochotný cestovať, tak ťa s radosťou privítame v našich radách!

Čo u nás získaš?
-Šancu stať sa súčasťou skvelého mladého a energického tímu
-Zaškolenie v oblasti kávy a produktového portfólia
-Príležitosť k rozvoju vďaka školeniam
-Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére
-Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
-Čakajú Ťa rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni. Ak máš špeciálnu zručnosť, o ktorú sa chceš podeliť, neváhaj nám ju ponúknuť. Radi sa učíme od seba navzájom!

Aká práca Ťa čaká ?
- príprava jedál
- servírovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania
- dekorovanie servírovaných jedál
- obsluha cestujúcich
- práca s pokladničným systémom
- objednávanie tovaru
- účasť na inventúrach

- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou
- odborné školenia tretích strán
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve

Práca si vyžaduje cestovanie po Slovensku s centrálou v Košiciach s možnosťou bezplatného ubytovania vo firemnej ubytovni, pre mimokošických zamestnancov.

Upresňujúce informácie:
- práca bude vykonávaná počas výkonu vlaku priamo v reštauračnom vozni
- práca bude vykonávaná na zmeny podľa výkonov vlakov.
- pracovná doba bude bližšie určená na osobnom pohovore
- práca bude vykonávaná na trase vlakov medzi KE a BA

- nástup a ukončenie zmeny je vždy v Košiciach, nástup v iných miestach Slovenska nie je možný

- pre prácu v reštauračnom vozni je potrebný nielen potravinársky preukaz, ale aj hygienické minimum - resp. osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru - podmienkou prijatia je absolvovanie vstupnej preventívnej prehliadky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, kuchár

Počet rokov praxe

2

- predajné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- tímová práca
- zameranie na výsledok
- flexibilita
- ochota cestovať
- hospodárenie so surovinami
- hygienické návyky

prevádzka reštauračných vozňov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3928698  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac