HR Controller s nemeckým jazykom (ž/m)

GoodCall Slovakia s.r.o

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 400 - 3 000 EUR/mesiacKonečná čiastka bude závisieť od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dlhodobú spoluprácu, skvelý tím a rozvíjajúce sa prostredie? Ste svedomitý, orientovaný na čísla s analytickými schopnosťami? Máte skúsenosti s HR projektami a orientujete sa v tejto oblasti? Tak hľadáme práve vás. Staňte sa súčasťou tímu dm.

Čo vás na tejto pozícii čaká?

  • vyhodnocovanie a predikovanie vývoja mzdových nákladov na základe dátových analýz a navrhovanie príslušných opatrení
  • koordinácia manažmentu pri procese plánovania miezd
  • koordinácia procesu plánovania a vyhodnocovania nákladov za celé HR
  • príprava reportov a analýz v oblasti HR a ich porovnávanie s trhom
  • podpora vedeniu spoločnosti a manažmentu v oblasti odmeňovania a benefitov
  • dohľad nad aktuálnosťou a rovnováhou v systéme odmeňovania
  • sledovanie konkurencie a vývoja pracovného trhu, trhový benchmarking
  • koordinácia a vyhodnotenie kľúčových ukazovateľov HR
  • úzka spolupráca s oddelením financií v témach týkajúcich sa personálneho controllingu
  • účasť v pracovných skupinách, národných a medzinárodných projektoch

  • 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, v dvoch častiach, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
  • pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
  • prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
  • širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
  • hradený jazykový kurz
  • možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
  • príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
  • pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond
  • sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
  • mesačný príspevok na DDS vo výške 3 % z hrubej mzdy, keďže nám záleží na vašej budúcnosti
  • finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime vašu lojalitu
  • MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
  • firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
  • interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
  • letný tábor pre deti
  • príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient pôsobí v oblasti predaja kozmetiky a drogérie a má sieť maloobchodných predajní v rámci viacerých krajín Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

  • vysokoškolské vzdelanie (preferovane II. stupňa)
  • prax v oblasti controllingu
  • prax v oblasti trhového benchmarkingu, práca s databázami výhodou
  • plynulá znalosť nemeckého jazyka (min. úroveň B1), znalosť anglického jazyka výhodou (mierne pokročilý - B1)
  • MS Office – Excel na pokročilej úrovni
  • orientácia na pracovnom trhu v oblasti odmeňovania a benefitov
  • zameranie na interného zákazníka
  • analytické a logické myslenie, zameranie na detail a precíznosť
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • flexibilitu a samostatnosť pri spracovaní úloh

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Toldyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4836245  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac