Можливість для людей з України

Vývojár tesniacich tmelov pre automobilový priemysel

GoodCall Slovakia s.r.o

Miesto práce
Považská Bystrica
2 300 - 2 500 EUR/mesiacKonečná ponuky môže byť vyššia, na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou R&D oddelenia v stabilnej spoločnosti, ktorá je významným zahraničným výrobcom a dodávateľom tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Hľadáme kandidáta na pozíciu vývojára, ktorý bude pracovať v oddelení výskumu a vývoja (R&D). Hlavným cieľom tejto pozície je podporovať a vykonávať vývojové projekty pod vedením riaditeľa R&D. V tejto úlohe budete mať nasledujúce zodpovednosti:

•Pracovať podľa pokynov a zadania riaditeľa R&D na vývojových projektoch a pravidelne poskytovať správy o dosiahnutých výsledkoch.
•Aktívne sa podieľať na vývoji produktov a vylepšovaní ich receptúry. •Budete mať možnosť prispievať k inováciám a zlepšovaniu existujúcich produktov.
•Príprava potrebných dokumentov a podkladov pre činnosti vývoja a výskumu podľa pokynov riaditeľa R&D. Bude potrebné mať organizovaný a systémový prístup k dokumentácii.
•Poskytovať podporu zákazníkom pri riešení kvalitatívnych problémov s produktom. V prípade potreby cestovať k zákazníkom.
•Pripravovať vzorky produktov a vykonávať testovanie. Následne vyhodnocovať a analyzovať výsledky testov súvisiacich s vyvíjanými alebo vylepšovanými produktmi.
•Podieľať sa na príprave vývojovej dokumentácie.
•Pravidelne spracovávať denné reporty o vykonanej činnosti a podieľať sa na príprave týždenných, mesačných a štvrťročných reportov pre vedenie spoločnosti. Zodpovednosť za správne a aktuálne zaznamenávanie údajov.
•Účasť na auditoch certifikačných a zákazníckych, pričom zabezpečíte plnenie požiadaviek týkajúcich sa vyvíjaných výrobkov a súvisiacej dokumentácie. Budete spolupracovať s oddelením kvality a kvalifikovanými internými audítormi.

•práca v stabilnej spoločnosti
•stravovanie v závodnej jedálni (obed za 0,80€)
•bonus na základe výkonnosti
•príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
•vernostný bonus po 5, 10, 15 rokoch
•team buildingové aktivity
•každoročná valorizácia platov
•koncoročné odmeny pre najlepších zamestnancov
•v prípade potreby zabezpečené ubytovanie na pracovný týždeň (bez dodatočných poplatkov)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Náš klient je významným zahraničným výrobcom a dodávateľom tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Anglický jazyk na úrovni komunikácie (slovná aj písomná), znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
• Minimálne 3 roky skúseností v oblasti výskumu a vývoja (hlavné technológie: epoxy, PVC, polyuretánové lepidlá, štrukturálne lepidlo, anti-flutter lepidlo).
• Absolvent vysokoškolského vzdelania II. alebo III. stupňa v oblasti polymérov, chemického inžinierstva, chemických vied s dôrazom na lepidlá a tesniace hmoty.
• Vodičský preukaz skupiny B (schopnosť cestovať autom).
• Dobrá úroveň technickej komunikácie s zákazníkmi.
• Výhodou je znalosť ISO, IATF, VDA (DFMEA, PFMEA) v oblasti kvality pre automobilový priemysel.

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Pavol Kubaška
E-mail: poslať životopis
ID: 4597142  Dátum zverejnenia: 11.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac