Oral Care Konzultant

GoodCall Slovakia s.r.o

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Oral Care Konzultanta pre svetovú značku pre región stredného Slovenska!

Ak ťa zaujíma téma zdravých zubov a máš veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, hľadáme práve Teba!

Svetoznáma spoločnosť známa na trhu svojimi kvalitnými produktami nie len v zubnej hygiene hľadá nového kolegu do tímu, ktorý by nadväzoval a budoval vzťahy so stomatológmi a ostatnými profesionálmi v oblasti stomatológie v regióne stredného Slovenska.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

• pravidelné návštevy klientov/partnerov

• budovanie a aktualizácia databázy partnerov

• pravidelné návštevy partnerov

• organizácia prezentácií a edukačných aktivít

• práca v CRM systéme

• administratívne činnosti spojené s rolou

Čo Ti vieme ponúknuť?

• zamestnanie v svetoznámej firme, ktorá je lídrom v oblasti FMCG

• možnosť vzdelávať sa a pracovať v príjemnom kolektíve

• zaujímavé finančné ohodnotenie - fixný plat + ročný bonus + kvartálne odmeny

• firemné auto, notebook a telefón

• možnosť práce z domu

• 25 dní dovolenky

• 10 sick days/ročne

• príspevok na dentálnu hygienu vo výške 100€/ročne

• príspevok na športové aktivity 200€/ročne

• benefit kartu (20€/mesačne)

• príspevok na jazykové kurzy vo výške 200€/každých 6 mesiacov

• zmluvu na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Americká spoločnosť zameraná na distribúciu, výrobu a predaj výrobkov pre domácnosť, zdravotníctvo a osobnú starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo očakávame od kandidáta?

• 1+ ročná skúsenosť na obchodnej či konzultačnej pozícii v oblasti medicíny, stomatológie alebo farmaceutiky

• skúsenosť s prácou v teréne

• vzdelanie v oblasti stomatológie je veľké plus

• komunikačné a prezentačné schopnosti

• chuť vzdelávať sa v danej oblasti

• proaktívny prístup

• vodičský preukaz

• tímového ducha

• mierne pokročilú znalosť anglického jazyka

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Pavol Kubaška
E-mail: poslať životopis
ID: 4548394  Dátum zverejnenia: 16.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac