Reagujte bez životopisu

Majster elektro údržby - 1 smena

GoodCall Ostrava s.r.o.

Miesto práce
Tovární 532, 687 71 Bojkovice, Česko
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi a vedie všetkých zamestnancov elektroúdržby (9 údržbárov)
- Schvaľuje a plánuje dochádzku, udeľuje riadnu dovolenku, náhradné voľno a
organizuje nadčasy a plánované opravy alebo prevencie
- má na starosti hodnotenie svojich podriadených
- rozdeľuje úlohy a kontroluje ich plnenie a využitie fondu pracovného času
- vedie porady, odovzdáva informácie od vedenia údržby prípadne od vedenia firmy

- 13. mzda
- inflačný príplatok 60 Eur/mesačne
- moderné a jedinečné výrobné prostredie vrátane strojnej technológie
- 25 dní dovolenky
- cafetéria benefitov
- bezúročné pôžičky
- závodné stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnost Moravia Cans je európsky výrobca aerosólových nádobiek. V posledných 25 rokoch sme sa vypracovali na pozícii popredného výrobcu, ktorý sa spolieha na svoj vlastný výskum a vývoj a zároveň dodáva ľahčené, inovatívne a tvarované nádobky v tej najvyššej kvalite.
Vyrábame pre značky Dove, Old Spice, AXE, Rexona, ai. svetové výrobce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektro, strojárstvo,

- vyhlášku 50 §6
- skúsenosti s pozíciou lídra veľmi vítaná
- určite skúsenosti s elektro údržbou

Kto sme a čo robíme?
Sme európsky výrobca aerosólových nádobiek. V posledných 25 rokoch sme sa vypracovali na pozícii popredného výrobcu, ktorý sa spolieha na svoj vlastný výskum a vývoj a zároveň dodáva ľahčené, inovatívne a tvarované nádobky v tej najvyššej kvalite.
Udržateľný rozvoj prináša ekonomickú stabilitu, to má pozitívny vplyv na našich zamestnancov, miestnu komunitu, našich zákazníkov a našich dodávateľov.

Neustále investujeme do najlepších dostupných zariadení, systémov, procesov a ľudí. Vďaka tomuto sa nám podarilo zvýšiť efektivitu našich činností, znížiť náklady, znížiť odpad vo výrobe a pomôcť tak zvýšiť konkurencieschopnosť našich zákazníkov.

- Vysokorýchlostné výrobné linky
- Vždy presné, bezkontaktné, nedeštruktívne meranie
- 360° patentovaná technológia hlbokého tvarovania a reliéfnej razby
- On-line systém merania kvality s cloudovým úložiskom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Plšek
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4506897  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac