Hlavný účtovník

Good One Services, s.r.o.

Miesto práce
EASY Bývanie, s.r.o., Vojtecha Tvrdého, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacMzda podľa skúseností + benefity (občerstvenie, príjemné pracovné prostredie, ústretovosť kolegov, voľná pracovná doba, možný homeoffice dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) komplexná zodpovednosť za podvojné účtovníctvo spoločnosti podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky a v súlade s nimi; a
b) vedenie a koordinovanie činnosti ekonomického oddelenia; a
c) aktualizovanie vnútropodnikových smerníc; a
d) vykonávanie kontroly vecnej a formálnej správnosti účtovných dokladov ; a
e) vykonávanie kontroly vedenia hlavnej účtovnej knihy ; a
f) koordinácia spracovania mesačných účtovných uzávierok, výkazov ziskov a strát a súvahy; a
g) koordinácia spracovania reportingu spoločnosti; a
h) kontrola mzdovej agendy, ročného zúčtovania dane, potvrdení o zdaniteľných príjmoch a to podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky a v súlade s nimi; a
i) kontrola spracovania a zostavenia ročnej závierky, poznámok k účtovnej závierke, výkazu zisku a strát, súvahy, skompletizovanie daňového priznania dane z príjmu; a
j) kontrola spracovania daňového priznania k dani z pridanej hodnoty a daňového priznania k spotrebnej dani z elektriny a/alebo plynu; a
k) komunikácia a spolupráca s daňovým úradom, colným úradom, Úradom pre reguláciu sieťových odvetví Slovenskej republiky, zdravotnými posťovňami, sociálnou poisťovňou a inými organmi štátnej správy v súvislosti s plnením predmetu Zmluvy; a
l) komunikácia a spolupráca so schváleným auditorom, daňovým poradcom a právnym zástupcom podľa pokynov zamestnávateľa; a
m) vykonávanie úloh podľa pokynov zamestnávateľa.

Práca v mladom a príjemnom kolektíve, v moderných priestoroch v centre Žiliny
Práca vo firme s rastúcim potenciálom
Firemný telefón
Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
Firemné akcie (narodeniny, teambuildingy)

Dovoľujeme si vás informovať, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“).

Výberové konanie sa uskutoční individuálne na pobočke spoločnosti Good One Services, s.r.o. na ul. V. Tvrdého 5 v Žiline. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.05.2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax v podvojnom účtovníctve
Skúsenosti s programom Alfa, Omega
Ovládanie problematiky daní
Časom schopnosť viesť tím resp. asistenta
Samostatnosť, dôkladnosť, zodpovednosť
Práca nie je vhodná pre absolventa bez skúseností

EASY autoškolu sme pre vás otvorili začiatkom januára 2015. Odvtedy sa vezieme na zelenej vlne spolu s našimi vozidlami, ktoré jazdia na plyn priamo od výroby, triedime odpad, obmedzujeme „verejný smog“ a naplno využívame virtuálne pomôcky. Nezostávame pozadu a snažíme sa prísť každý mesiac s niečím novým a výnimočným. Výsledok našej snahy je však vždy rovnaký: množstvo šikovných vodičov. Každý úspešný žiak nás posúva ďalej a aj preto môžeme výcvik v našej autoškole ďalej vylepšovať.
ID: 3800219  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac