Logo GOMS spol. s r. o.

Mechanik /zámočník / montážnik

GOMS spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská, Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
6 - 8 EUR/hod.PZ od 6,-€ a viac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a dosiahnutých pracovných výsledkov. V prípade SZČO - od 9,50€ - 12,00€. Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž strojných zariadení, opravy strojných zariadení, zváranie.
Výhodou je oprávnenie na VZV, zvárací preukaz - oprávnenie (Z-E, Z-M, Z-T alebo Z-G).

Na 90% sa jedná o jednosmennú prevádzku (Po-Pi), občas aj poobedná smena, prípadne platený nadčas. Výnimočne víkend. Záleží od množstva a rozsahu zákaziek.

​Práca na rannú smenu. Pracovná doba od 6:15 do 14:15 - prípadne dohodou, možnosť flexibilnej pracovnej doby. Dovolenkový a vianočný príplatok, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Možnosť práce nadčas. Pri práci nadčas preplácanie nadčasových hodín s príplatkami + stravné lístky. Individuálny prístup. Iné benefity.​

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.
1. kolo životopis
2. kolo osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, strojár vyučený v obore - nie je podmienka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť, ústretovosť a flexibilita. Komunikatívnosť a práca v kolektíve.

Návrh, výroba, dodávka, rekonštrukcie a opravy zariadení - prevažne do gumárenského priemyslu.

Taktiež prevádzkujeme pizzériu a reštauráciu Hradisko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Ganát
Tel.: +421908787135
E-mail: poslať životopis
ID: 4809217  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.