Logo GOMS spol. s r. o.

Sústružník CNC

GOMS spol. s r. o.

Miesto práce
GOMS, spol. s r.o., Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
7 - 11 EUR/hod.PZ od 7,00€ - 11,00€, SZČO od 9,00€ - 14,00€ Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kovoobrábacích strojov, sústruhov - konvenčných a CNC Doosan PUMA 800 LY - systém Fanuc. Pri CNC potreba vedieť si vytvoriť program.

  • Čítanie výkresovej dokumentácie
  • Práca na 4 osom CNC sústruhu
  • Obrábanie obrobkov rozličných tvarov a ich upínanie na sústruh pomocou mostového žeriava do 5t
  • Výber, upínanie a nastavenie nástrojov podľa aktuálneho druhu práce
  • Nastavenie parametrov nástrojov
  • Tvorba programov v systéme Fanuc, manual guide
  • Voľba vlastného technologického postupu pri obrábaní
  • Denné čistenie a údržba stroja
  • Kontrola vlastných hotových obrobkov pomocou kalibrovaných meradiel

Práca na rannú smenu od 6:15 do 14:15, dovolenkový a vianočný príplatok v závislosti od HV, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), možnosť práce na nadčas, vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice, príplatky pri práci nadčas + stravné lístky. Individuálny prístup. Iné benefity.​

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.1. kolo životopis
2. kolo osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore - výučný list kovoobrábač, obrábač kovov

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, zručný, precízny, spoľahlivý, zodpovedný, samostatný s technickým myslením

Návrh, výroba, dodávka, rekonštrukcie a opravy zariadení - prevažne do gumárenského priemyslu.

Taktiež prevádzkujeme pizzériu a reštauráciu Hradisko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Ganát
Tel.: +421908787135
E-mail: poslať životopis
ID: 4809058  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.