Logo GOMS spol. s r. o.

Sústružník CNC

GOMS spol. s r. o.

Miesto práce
GOMS, spol. s r.o., Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
7 - 11 EUR/hod.PZ od 7,00€ - 11,00€, SZČO od 9,00€ - 14,00€ Konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha kovoobrábacích strojov, sústruhov - konvenčných a CNC Doosan PUMA 800 LY - systém Fanuc. Pri CNC potreba vedieť si vytvoriť program.

  • Čítanie výkresovej dokumentácie
  • Práca na 4 osom CNC sústruhu
  • Obrábanie obrobkov rozličných tvarov a ich upínanie na sústruh pomocou mostového žeriava do 5t
  • Výber, upínanie a nastavenie nástrojov podľa aktuálneho druhu práce
  • Nastavenie parametrov nástrojov
  • Tvorba programov v systéme Fanuc, manual guide
  • Voľba vlastného technologického postupu pri obrábaní
  • Denné čistenie a údržba stroja
  • Kontrola vlastných hotových obrobkov pomocou kalibrovaných meradiel

Práca na rannú smenu od 6:15 do 14:15, dovolenkový a vianočný príplatok v závislosti od HV, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), možnosť práce na nadčas, vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice, príplatky pri práci nadčas + stravné lístky. Individuálny prístup. Iné benefity.​

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.1. kolo životopis
2. kolo osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore - výučný list kovoobrábač, obrábač kovov

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, zručný, precízny, spoľahlivý, zodpovedný, samostatný s technickým myslením

Návrh, výroba, dodávka, rekonštrukcie a opravy zariadení - prevažne do gumárenského priemyslu.

Taktiež prevádzkujeme pizzériu a reštauráciu Hradisko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Ganát
Tel.: +421908787135
E-mail: poslať životopis
ID: 4809058  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.