Logo GOMS spol. s r. o.

Konštruktér

GOMS spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská 4416, Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér:

- skresľovanie náhradných dielov

- návrh riešenia, konštrukčných návrhov a tvorba výrobnej dokumentácie pre rôzne technologické zariadenia, najmä pre zariadenia v gumárenskom priemysle

- práca s technickou dokumentáciou

- práca v Solid Works, Autocad

- komunikácia so zákazníkom

- tlač výkresovej dokumentácie

- kontrola procesov výroby

Práca na rannú smenu. Pracovná doba od 6:15 do 14:15 - prípadne dohodou, možnosť flexibilnej pracovnej doby. Dovolenkový a vianočný príplatok, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Možnosť práce nadčas. Pri práci nadčas preplácanie nadčasových hodín s príplatkami + stravné lístky. Individuálny prístup. Iné benefity.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.
1. kolo životopis
2. kolo osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Konštruktér

Samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, práca v kolektíve.
Znalosť gumárenských technológii výhodou.
Znalosť anglického jazyka výhodou.

Návrh, výroba, dodávka, rekonštrukcie a opravy zariadení - prevažne do gumárenského priemyslu.

Taktiež prevádzkujeme pizzériu a reštauráciu Hradisko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Ganát
Tel.: +421908787135
E-mail: poslať životopis
ID: 4808848  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac