Reagujte bez životopisu

Zvárač - prípravár

GOMS spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská 4416, Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
3/2022
6 - 8 EUR/hod.SZČO 9-12€ Dovolenkový a vianočný príplatok. Jeho výška na základe výkonu a dochádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, bodovanie a zváranie oceľových konštrukcií. Z-E, Z-M, Z-T alebo Z-G.
Orientácia vo výkresovej dokumentácií a jej čítanie.
Obsluha mostového žeriavu, prípadne VZV na manipuláciu s dielmi.
Obsluha a údržba odsávacieho / filtračného zariadenia.

Práca na rannú smenu alebo na dve smeny. Dovolenkový a vianočný príplatok, úrazové poistenie (aj mimo pracoviska), vlastná kuchyňa a výdajňa stravy, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Možnosť práce na nadčas. Pri práci na nadčas preplácanie nadčasových hodín s príplatkami + stravné lístky.
Iné benefity.

Informácie o výberovom konaní

1. kolo životopis
2. kolo pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický

Manuálna zručnosť. Pracovitosť, presnosť, precíznosť, ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť,
flexibilita, samostatnosť ale aj práca v kolektíve

Návrh, výroba, dodávka, rekonštrukcie a opravy zariadení - prevažne do gumárenského priemyslu.

Taktiež prevádzkujeme pizzériu a reštauráciu Hradisko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4130063  Dátum zverejnenia: 17.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.