Kreatívny grafik - Pomáhaj nám vytvárať vizuálne zážitky pre našich klientov

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 500 EUR/mesiacFinálna suma závisí od dohodnutej formy spolupráce a môže sa vyšplhať vyššie v závislosti od tvojich skúseností. Preferová forma spolupráce - živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme technologicko-výrobná firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave našich spoločných produktov "merch"(offline ID), a zabezpečuje Unlimited merch desires™ servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi, ktorý žiadna iná firma neposkytuje. Kde tovar musí byť vyrobený Just in time metódou a odoslaný do 5 dní, preto má firma vysoké nároky na výrobu.
Merch je pre nás osobná vec. Chceme byť lepší ako všetci ostatní v tomto segmente a plánujeme expanziu do Európy.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš dosiahnúť.
Vychoval nás online svet, nepoznáme slovo nedá sa a takýto prístup čakáme aj od teba.
Viac na www.gomerch.sk

✅ Veľmi radi Ti o GoMerch spoločnosti povieme viac:
- spravili sme radosť viac ako 250 000 zákazníkom
- odoslali sme viac ako 0,5 milióna objednávok
- plánujeme expandovať do zahraničia

✅ GoMerch hľadá grafika, ktorý pochopí nielen našu spoločnosť, ale aj našich klientov a splní ich predstavy nad očakávania. Niekoho, kto sa nebojí objavovať a navrhovať nové veci, na ktoré by si len tak niekto netrúfol. Pokiaľ máš skúsenosti v oblasti e-commerce, prehľad na sociálnych sieťach a myslíš si o sebe, že si v tom čo robíš naozaj trieda, tak si jednoznačne na správnej adrese. Staň sa súčasťou nášho kreatívneho tímu a ukáž svetu, čo v tebe drieme.

✅ Čo od teba očakávame?

- zoznámenie sa s firmou GoMerch, jej zameraním a víziami

- komunikácia s klientom a vytváranie grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály na základe požiadavky klienta

- vývoj produktového portfólia klienta

- sprevádzanie a kontrola vzorky cez výrobu

- zadávanie objednávok do výroby

- grafická tvorba reklám a bannerov

- príprava modelov identifikačných materiálov (vizitky, logá, značkové formuláre, ochranné známky, firemné symboliky)

- návrh vlastných grafických riešení a dizajnu

- spolupráca pri vytváraní kreatívnych konceptov a nových ideí

- komunikácia a spolupráca na dennej báze s marketingovým oddelením

✅ U nás máš zabezpečené zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu, ktorá ti ponúka možnosti kariérneho a osobnostného rastu.

✅ Okrem mzdy ti ponúkame finančné bonusy, odmeny a provízie za tvoju prácu a úsilie.

✅ Garantujeme kompletné zaškolenie a ďalšie možnosti rozvoja a vzdelávania.

✅ Naše teambuildingy ti umožnia spoznať nových ľudí a posilniť vzťahy v tíme.

✅ Ponúkame zvýhodnený vstup do špičkového fitnesscentra.

✅ Firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch ♻️ vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov

Pošli nám svoje CV a portfólio na email: [email protected], radi ťa bližšie spoznáme. Napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

grafik

Počet rokov praxe

2

- kreatívne myslenie a estetické cítenie

- zodpovedný prístup k práci

- chuť učiť sa nové veci

- časová flexibilita

- tímový hráč

- dodržiavanie termínov

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo

Kontakt

ID: 4574325  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac