Balenie a kontrola kvality v sklade s oblečením

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
700 - 1 000 EUR/mesiac+ bonusy, finálna suma sa môže vyšplhať vyššie v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ℹ️ Niečo o nás:

Sme technologicko-výrobná firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave našich spoločných produktov "merch"(offline ID), a zabezpečuje Unlimited merch desires™ servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi, ktorý žiadna iná firma neposkytuje. Kde tovar musí byť vyrobený ekologickejšou Just in time metódou a odoslaný do 5 dní, preto má firma vysoké nároky na výrobu.
Merch je pre nás osobná vec. Chceme byť lepší ako všetci ostatní v tomto segmente a plánujeme expanziu do Európy.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš dosiahnúť.
Vychoval nás online svet, nepoznáme slovo nedá sa a takýto prístup čakáme aj od teba. Podpor nás a Zem ti to oplatí.
Viac na www.gomerch.sk

✅ Veľmi radi Ti o GoMerch spoločnosti povieme viac:

- od roku 2019 sme vyrástli z nuly na 3 milióny
- spravili sme radosť viac ako 250 000 zákazníkom
- odoslali sme viac ako 0,5 milióna objednávok
- plánujeme expandovať do zahraničia

⬆️ Určite ťa zaujíma, aká bude tvoja náplň práce

☝ Nejde o raketovú vedu, ale o nenáročnú prácu v sklade s oblečením
☝ Budeš baliť, naskladňovať, štítkovať a expedovať tovar zo skladu
☝ Taktiež budeš mať na starosti výstupnú vizuálnu kontrolu kvality produktov, keďže zákazníkom odosielame len produkty v bezchybnom stave
☝ Garantujeme 100% zaškolenie a mladý skvelý kolektív
☝ Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

✅ zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
✅ zvýšenie platu po zaučení
✅ finančné bonusy a odmeny
✅ dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
✅ spoločné teambuildingy
✅ bezplatný vstup do špičkového fitnesscentra
✅ firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch ♻️ vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov

Pošli nám svoje CV alebo email na: [email protected], radi ťa bližšie spoznáme, napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje, prípadne aké hodnoty uznávaš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výroba, balenie, sklad

Počet rokov praxe

1

- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- samostatnosť, ale aj ochota pracovať v kolektíve
- flexibilita
- základná znalosť práce s počítačom nutná
- predchádzajúce skúsenosti a práca so skenerom výhodou

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo
ID: 4555087  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac