Pracuj s nami na pozícii Key Account Managera a zabezpeč si stabilnú kariéru v oblasti obchodu a predaja

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 000 EUR/mesiacFixná zložka + variabilná zložka (osobné ohodnotenie + odmeny a provízie). Výška fixnej zložky závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Sme technologicko-výrobná firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave našich spoločných produktov "merch"(offline ID), a zabezpečuje Unlimited merch desires™ servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi, ktorý žiadna iná firma neposkytuje. Kde tovar musí byť vyrobený ekologickejšou Just in time metódou a odoslaný do 5 dní, preto má firma vysoké nároky na výrobu.
​Merch je pre nás osobná vec. Chceme byť lepší ako všetci ostatní v tomto segmente a plánujeme expanziu do Európy.
​Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš dosiahnúť.
​Vychoval nás online svet, nepoznáme slovo nedá sa a takýto prístup čakáme aj od teba.
​Viac na www.gomerch.sk

​✅ Veľmi radi Ti o GoMerch spoločnosti povieme viac:
​- spravili sme radosť viac ako 250 000 zákazníkom
​- odoslali sme viac ako 0,5 milióna objednávok
​- plánujeme expandovať do zahraničia​

✅ Hľadáme skúseného a zapáleného Key Account Managera s minimálne 3 ročnou praxou do našej spoločnosti GoMerch v Dubnici nad Váhom, ktorý má záujem o technológie a produkty (mikina, tričko, tepláky, iné) a má chuť sa vzdelávať a napredovať.

Tiež má prehľad o tom, čo sa deje na sociálnych sieťach ako Youtube, Instagram, TikTok, Twitch a vie kto je napríklad Duklock, Lucypug, by Simona.​

 Aká bude tvoja náplň práce?

☝ Budeš mať na starosti starostlivosť o portfólio klientov a aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov.

☝ Komunikovať s klientmi prostredníctvom telefonickej, e-mailovej komunikácie a osobných stretnutí ohľadom dohodnutia možností výroby.

☝ Príprava cenových ponúk a navrhovanie nových možností a predaja produktov už existujúcim klientom.

☝ Rozumieť merch/textilným produktom a použitým technológiám - garantujeme kompletné zaučenie.

☝ Odprezentovať klientovi návrh kolekcie, spýtať sa na feedback, naplánovať promo akcie a starať sa o doplnenie sortimentu u klienta.

☝ Podieľanie sa na zvyšovaní predaja a hľadanie nových príležitostí.

☝ Typický deň na pozícii bude zahrňovať komunikáciu s klientmi, prípravu ponúk, návrh kolekcií a koordináciu s výrobou a IT.

✅ Zabezpečíme ti stabilnú kariéru v oblasti obchodu a predaja

✅ Užij si zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu a pracuj na budovaní našej značky a identity, čím sa môžeš sebarealizovať.

✅ Poskytneme ti možnosť neustáleho rozvoja a rastu prostredníctvom kurzov, školení a kariérneho rastu.

✅ Zaručíme ti vstup do najlepšieho fitka v okolí, tiež spoločné teambuildingy na zlepšenie tímovej spolupráce.

✅ Pracuj v príjemnom firemnom prostredí, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch a stretávaj sa s množstvom zaujímavých ľudí.

✅ Okrem toho ti poskytneme aj ďalšie benefity, ako napríklad možnosť práce na projektoch s medzinárodným dosahom, pravidelné feedbacky a podobne.

Ak ťa táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis a bližšie ťa spoznáme. Starostlivo zvážime tvoje znalosti a schopnosti, a ak budeš vhodný kandidát, tak sa Ti ozveme. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovať v našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, key account manager

Počet rokov praxe

3

✅ Hard skills:

- Znalosť techník predaja a obchodu.

- Dobrá znalosť MS Office.

- Skúsenosti s Photoshopom výhodou.

- Znalosť práce s CRM systémami.

- Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní.

✅ Soft skills:

- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.

- Vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita.

- Schopnosť pracovať v tíme.

- Samostatnosť, zodpovednosť a skvelý time management.

- Schopnosť riešiť problémy a nájsť kreatívne riešenia.

- Ovládate angličtinu na úrovni C1.

- Nadšenie pre cestovanie a obchodné stretnutia v rámci SR a ČR

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo

Kontakt

ID: 4408499  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac