Obchodný zástupca / Obchodný manažér

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac(finálna suma sa môže vyšplhať vyššie v závislosti od tvojich skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Máš rád/rada výzvy a chceš pracovať pre dynamickú slovenskú firmu?
✅ Cítiš sa v komunikácii s klientami ako ryba vo vode, ľahko nadväzuješ vzťahy?
✅ Sú ti blízke sociálne siete, spolupracoval si s marketingom, copywritermi, grafikmi?
✅ Ak máš rád/rada nové technológie, produkty, neustále sa učíš a vzdelávaš, je to tvojou veľkou výhodou
✅ Komunikuješ plynule v angličtine?
✅ Si ochotný / ochotná cestovať?
Presne TEBA hľadáme

GoMerch je technologicko-výrobná firma, ktorá okrem B2B segmentu spolupracuje s umelcami, youtubermi, influencermi a streamermi na príprave ich produktov - "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému zákazníkovi.
Cesta to bude možno kľukatá, lebo máme raketový štart, a preto nie je všetko učesané a má svoje pravidlá, ale vyvažujeme to tým, že sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa, a takýto prístup čakáme aj od teba.

Kto sa hodí na túto pozíciu a k nám do tímu?

Niekto, kto...
☝ Vie kto je to napríklad Duklock, Lucypug, Creep. A ak to nevie, tak si to zistí a zvolí správnu komunikáciu. Prečo? Lebo youtuberi sú naši klienti, tí, o ktorých sa budeš dennodenne starať v rámci svojho portfólia. Komunikovať budeš aj s B2B klientmi, rôznymi firmami a potencionálnymi zákazníkmi na firemnú potlač, branding, reklamný textil.
☝Má dokonalý prehľad, čo sa deje na sociálnych sieťach: Youtube, Facebook, TikTok, Instagram, Twitch
☝ Bude aktívne pristupovať k akvizícii nových zákazníkov
☝ Vie počúvať klienta, pochopiť ho, správne s ním komunikovať a dohodnúť možnosti výroby
☝ Vytvára nové produkty, ukazuje nové technológie a vie predať vždy niečo naviac
☝ Odprezentuje klientovi návrh kolekcie, spýta sa na feedback, naplánuje promo akcie, stará sa o doplnenie sortimentu u klienta
☝ Rozumie merch/textilným produktom a použitým technológiám
☝ Po dohodnutí detailov s klientom, komunikuje ďalej s IT a výrobou a vie zosúladiť všetky tasky tak, aby fungovali všetky procesy v rámci dohodnutých deadlinov

✅ budeš stretávať mnoho známych a zaujímavých osobností
✅ možnosť učiť sa a rásť spolu s firmou
✅ zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
✅ dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
✅ zľavy na produkty
✅ notebook a mobil aj na súkromné účely
✅ automobil
✅ firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch ♻️ vyrobiť iba to čo
sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov
✅ bezplatný vstup do fitka ️
✅ automat na snacky
✅ firemné raňajky
✅ spoločné teambuildingy ‍

Pošli nám svoje CV spolu so sprievodným textom, napíš nám pár slov o sebe, čo Ťa baví a motivuje, radi Ťa pred prvým stretnutím trocha bližšie spoznáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

✅ aktívna komunikácia v anglickom jazyku
✅ vysoké komunikačné schopnosti
✅ príjemné vystupovanie
✅ flexibilita
✅ schopnosť pracovať v tíme
✅ ochota učiť sa nové veci
✅ ochota cestovať

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo
ID: 4295551  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac