Pomocný pracovník k obsluhe tlačiarenského zariadenia

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
690 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu hľadáme pomocných pracovníkov k tlačiarenským a vyšívacím strojom a k mikrovýrobe textilu. Náplň práce tvorí tlač textílií a odevov, reklamných predmetov, takisto komplexné spracovanie objednávok (vrátane balenia, evidovania a expedovania), nastavovanie strojov, skladové hospodárstvo. Ide o viacúčelové pracovné zameranie v procese výroby merchu a fungovania eshopu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť.

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo
ID: 3674427  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac