Logo GOLF CENTRUM, s.r.o.

Odborný predajca GOLF Centrum - bratislava – vienna gate - plný úväzok, ale hľadáme aj asistent/ku predaja na skrátený úväzok 20 hod./týždenne

GOLF CENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 8-10, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
950 - 1 600 EUR/mesiacPri plnom úväzku PONÚKAME: Základná mzda + Fixné osobné ohodnotenie 750,- €/mes. v hrubom K tejto základnej mzde sú každý mesiac atraktívne motivačné prémie v závislosti od obratu - pohybujú sa od 200 až do 800,- €/mes. v hrubom Príspevok na stravu cca 60,- €/mes. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- maloobchodný predaj tovaru
- poradenstvo v oblasti výberu golfovej výbavy
- preberanie a prijímanie tovaru
- vykladanie a aranžovanie tovaru
- príprava ponúk / poradenstvo na predvádzacích akciách pre golfistov
- zákaznícka podpora pre maloobchod a eshop
- prijímanie a odovzdávanie zákaziek na servis a reklamácií
- práca s pokladňou

Hľadáme do nášho rozrastajúceho sa tímu odborného predajcu na plný úväzok, a/alebo asistent/ka predaja a merchandisingu na dohodu (skrátený úväzok 20hod/týždenne alebo brigáda pre študentov - aj dievčatá :-) )

Na čo sa môžeš tešiť, pokiaľ budeš šikovný/á?
Spôsobov ako sa u nás posúvať je viac. Pokiaľ ti nechýba motivácia a proaktívny prístup, ovládaš prácu s PC, aktívne sa zaučíš do príjmu tovaru, merchandisingu/vystavovania tovaru, či práce s eshop objednávkami alebo zásobovaním golfových rezortov – podľa tvojich osobných preferencií, potom môžeš u nás vyrásť, čo sa týka pozície aj príjmu.

Zmluva na dobu neurčitú, motivačný odmeňovací systém , flexibilný pracovný čas na zmeny a príplatky za víkendy, práca v príjemnom prostredí v stabilnej spoločnosti , maximálny príspevok na stravu, kvalitné pracovné oblečenie, pravidelné školenia, zvýhodnený zamestnanecký predaj, darčekové poukážky po každom odpracovanom roku, zabezpečený pitný režim na pracovisku.

Profesné životopisy posielajte e-mailom na [email protected] alebo [email protected].
Ponúkame miesto na plný úväzok alebo/aj asistent/ka predaja na dohodu (skrátený úväzok 20hod/týždenne alebo brigáda pre študentov ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti maloobchodného predaja je vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč, iniciatíva, komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, záujem pracovať, predávať a učiť sa o produktoch.

GOLF CENTRUM je stabilná úspešná spoločnosť, ktorá už 19rokov prevádzkuje najväčšiu špecializovanú golfovú predajňu v SR, vlastný eshop a zásobuje predajne na najznámejších slovenských golfových ihriskách. Predávame kompletný sortiment golfového tovaru - oblečenie, obuv, doplnky a golfovú výbavu, poskytujeme servis golfovej výbavy, prispôsobovanie golfových palíc na mieru, predvádzanie golfových palíc golfistom na Demo dňoch a prevádzkujeme golfový simulátor priamo v predajni.
Viac info o nás nájdeš na www.golfcentrum.sk.

Zaujala Ťa naša ponuka?
Pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na [email protected].

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4798395  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac