Reagujte bez životopisu

Odborný poradca predaja

GOLF CENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
01.06.2020
Od 750 EUR/mesiacVariabilná zložka - odmena závislá od dosiahnutého obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- maloobchodný predaj tovaru
- poradenstvo v oblasti výberu oblečenia, obuvi, golfovej výbavy
- poradenstvo v oblasti merania a úpravy golfových palíc na mieru
- preberanie a príjem tovaru
- vykladanie a vystavovanie tovaru
- zákaznícka podpora pre maloobchod a eshop
- prijímanie servisu a reklamácií
- práca s pokladňou

- stravné lístky
- pravidelné školenia
- zvýhodnený zamestnanecký predaj
- príjemné pracovné prostredie

Profesné životopisy posielajte do 27.5.2020 e-mailom na [email protected].
Ponúkame miesto na stály pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti maloobchodného predaja je vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iniciatíva, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, záujem pracovať, komunikovať so zákazníkmi, predávať a učiť sa o produktoch.

GOLF CENTRUM je stabilná úspešná spoločnosť, ktorá už 19rokov prevádzkuje najväčšiu špecializovanú golfovú predajňu v SR, vlastný eshop a zásobuje predajne na najznámejších slovenských golfových ihriskách. Predávame kompletný sortiment golfového tovaru - oblečenie, obuv, doplnky a golfovú výbavu, poskytujeme servis golfovej výbavy, prispôsobovanie golfových palíc na mieru, predvádzanie golfových palíc golfistom na Demo dňoch a prevádzkujeme golfový simulátor priamo v predajni.
Viac info o nás nájdeš na www.golfcentrum.sk.

Zaujala Ťa naša ponuka?
Pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na [email protected].

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3805311  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac