Administrátor e-shopu pre nemeckých zákazníkov.

GOLEMIUS s.r.o.

Miesto práce
Jumbo Centrum Košice, Masarykova 2, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacčistá mzda 800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s nástupom ihneď pre adepta, ktorý ovláda NEMECKÝ jazyk na perfektnej úrovni slovom aj písmom. Jedná sa o prácu administrátora E-shopu.

Emailový a tel. kontakt so zákazníkmi, správa E-shopu. Všetko zaškolíme.

Pracuje sa na 12hod zmeny. Krátky a dlhý týždeň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Od r. 2008 sa zaoberáme internetovým a priamym predajom prevažne použitého lyžiarskeho sortimentu určeného pre začiatočníkov, rekreačných lyžiarov, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov. Náš lyžiarsky eshop má najväčší výber na SR. Môžete si vybrať spomedzi stoviek modelov lyží, lyžiarok, snowboardov a iného lyžiarskeho sortimentu. Doručenie tovaru do 24hod od objednania je u nás štandardom. Neustále pracujeme na zlepšovaní a náš predaj sme rozšírili do celej Európy. Momentálne máme 14 verzií E-shopu v cudzích jazykoch a o náš tovar je záujem všade tam, kde je možnosť lyžovania. Patríme medzi popredné priečky v predaji lyží nielen na Slovensku. Náš zákaznícky servis v zimnej sezóne je prakticky 24/7.

Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho sortimentu. Aktuálne sa môžeme pýšiť, že ponúkame najväčší výber použitých lyží a lyžiarok nielen na SR. Každý rok pre vás máme na predaj viac ako 10000 párov skladom. V našom obchode nájdete použité resp. predvádzacie lyže, lyžiarky, detské lyže, snowboardy, snowboardové topánky, helmy, palice, prípadne iný lyžiarsky sortiment. U nás je možné kúpiť modely aktuálnej sezóny za polovicu z ceny nových a to bez výraznejších známok používania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3778623  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacčistá mzda 800-1000