1 000 - 1 200 EUR

Predajca športového sortimentu

GOLEMIUS s.r.o.

Miesto práce
Masarykova, Košice
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zodpovedných predajcov s praxou do nášho zabehnutého obchodu s lyžiarskym a snowboardovým tovarom v centre Košíc. Najväčší výber na SR. Práca je dlhodobá, s možnosťou kariérneho rastu. ( Pracuje sa kompletne celý rok )

Hľadáme človeka, ktorý spĺňa tieto predpoklady:
-zodpovedný
-dochvíľny
-spoľahlivý
-komunikatívny
-aktívny
-ovláda prácu na PC
-má vodický preukaz skupiny B

Náplň práce:
-osobný kontakt so zákazníkmi, predaj tovaru
-práca na PC: správa eshopu a inzercie na inzertných stránkach (pridávanie inzerátov atď)
-telefonický kontakt so zákazníkmi (prijímanie objednávok a podobne)
-mimo predajnú sezónu logistika, nákup, príprava tovaru na predaj.

Výhodou je skúsenosť s predajom s priamym kontaktom so zákazníkmi.
Výhodou je taktiež ovládanie grafických programov / úprava videa.
Výhodou je skúsenosť s vedením vozidla.

Jedná sa o dlhodobú prácu na dohodu.

Pracuje sa krátky/dlhý týždeň 12 hodín denne.

Základný plat je 700 € v čistom + mesačné bonusy z predaja.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

www.najlacnejsie-lyze.sk

Adresa spoločnosti

QMQ s.r.o.
Komenského 24
04001 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3757073   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000