Rezervačný Agent / Recepčná/ný / Administratívna pracovníčka

GOLEM Holding, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ak rád komunikuješ s ľuďmi teda s našimi klientmi, miluješ dynamické pracovné prostredie a hľadáš dobrý tím, si na správnej adrese.
​Prezradíme Ti podstatu náplne práce našich rezervačných agentov:
​AKÉ ČINNOSTI ŤA ČAKAJÚ . . .
​- Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi orientovaná na predaj ubytovacích a iných hotelových služieb – pestrosť a atraktívnosť produktov zaujme nielen zákazníkov, ale aj teba
​- Práca s hotelovým rezervačným systémom - v práci sedíš za počítačom a pracuješ v našich interných systémoch a ďalších aplikáciach
​- Rezervácia ubytovacích kapacít na základe telefonických a písomných objednávok
​- Kontrola rezervovaných služieb v hoteli
​- Zodpovednosť za kalkulácie cien, vypracovanie ponúk pre klientov, podpora zákazníkom atď.
​- Potvrdzovanie objednávok, fakturácia pobytov, poskytovanie informácií
​ČO VŠETKO POTREBUJEŠ PRE ÚSPECH NA TEJTO POZÍCIÍ...
​* si asertívny/a, komunikatívny/a
​* zákaznícky orientovaný/vieš argumentovať/máš cit pre obchod
​* za žiadnych okolností nestrácaš úsmev na perách
​Pracuje sa aj cez víkendy.​

  • mobilný telefón na súkromné účely
  • zamestnanecké zľavy
  • auto aj na súkromné účely
  • príspevok na cestovanie do práce
  • príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • príspevok na dovolenku
  • preplatenie športových aktivít
  • zdravotné pripoistenie
  • sick day, preplatené voľno na zotavenie
  • strava nad rámec zákona
  • zľavy na firemné produkty alebo služby
  • dovolenka navyše
  • narodeninové voľno
  • voľno navyše pri narodení dieťaťa
  • flexibilný pracovný čas

  • firemné akcie, teambuildingy
  • oddychová, relaxačná miestnosť alebo zóna

Oznamujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie, aby svoje žiadosti o prijatie do zamestnania spolu
s priloženým profesijným životopisom zasielali na uvedený email

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.9.2024 (ostáva ešte 90 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Expert
Booking.com - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním ubytovacích a stravovacích služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Gajdošík
Tel.: +421940656585
E-mail: poslať životopis
ID: 4833653  Dátum zverejnenia: 19.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac