900 - 1 000 EUR

Špecialista podpory zákazníkov pre rakúsky a maďarský web (Komárno a okolie)

Goled, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 4303, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie a spracovanie objednávok cez eshop goled.hu a goled.at, resp. telefonické a emailové objednávky.
- Poradenstvo a komunikácia so zákazníkmi cez telefón, email a chat.
- Posielanie cenových ponúk pre zákazníkov.
- Občasné preklady kratšieho webového obsahu zo slovenčiny do maďarčiny a nemčiny.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 eur nástupný plat

- Malá progresívna firma = dobrý kolektív + teambuildingy ;)
- Plat s výhľadom na rast
- Svietidlá za nákladové ceny
- Podpora vášho vzdelávania v oblasti predaja/marketingu/apod.

Určite nám pošlite životopis, ale nás skôr zaujíma, ako by ste riešili tento problém: Kolega skladník balil produkty a viete, že boli v poriadku, keď ich zabalil. Odoslali sme ich kuriérskou službou klientovi. Ten vám po pár dňoch zavolá, že všetky svietidlá v balíku boli rozbité a že by ich rád vymenil za nové. Ako by ste riešili túto situáciu? Skúste popísať, kto má znášať náklady rozbitých svietidiel - klient, naša firma, kuriér, náš dodávateľ?

Poprosíme odpoveď poslať v maďarčine a nemčine.
Vaše riešenie a životopisy, prosíme, posielajte na [email protected] Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Perfektná nemčina a maďarčina slovom a písmom, samostatnosť, orientácia na výsledky

Online predajca LED osvetlenia na Slovensku, Goled.sk - s pobočkami v Česku, Maďarsku a Rakúsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská cesta 4303
94501 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Peták
Tel.: +421908228766
E-mail: poslať životopis
ID: 3645582   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 eur nástupný plat