Vzťahový manažér

GoldSafe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacod 1 500 EUR základná zložka mzdy (podľa doterajších skúsenosti) + pravidelné mesačné odmeny až do výšky 1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete sa starať o našich nových a už existujúcich klientov. Komunikovať so zákazníkmi, ktorí zvažujú alebo nakupujú zlato a striebro. Ak by sme boli banka, Vašu pozíciu by sme nazvali privátny bankár.

Čo bude detailne Vašou náplňou práce?
- Viesť obchodné stretnutia s klientmi. Tie budete mať výlučne v reprezentatívnych priestoroch v sídle spoločnosti.
- Telefonická a mailová komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti (žiadne cold calling - zháňanie a navolávanie klientov).
- Budete na telefóne pre klientov, ktorí sa chcú poradiť a opýtať sa na investičné zlato - čo je vhodné nakúpiť a ako to funguje.
- Budete vytvárať a spracovávať objednávky z eshopu - tvorba faktúr a ponúk.
- Klient Vás požiada o ponuku a odborné poradenstvo a Vy budete partnerom pri nákupe investičného zlata a iných drahých kovov.
- Asistencia pri nových projektoch v rámci spoločnosti a nové nápady sú vítané.

- Práca pre stabilnú spoločnosť s atraktívnym produktom (spoločnosť je 13 rokov na trhu a jednotka v segmente)
- Sme menší zmiešaný kolektív s veľkým zmyslom pre humor, rýchlo medzi nás zapadnete.
- U nás si prácu domov nenosíte.
- Ceníme si lojálnosť a vernosť, pri veľmi dobrých výsledkoch rast kompetencií a finančného ohodnotenia
- Oddych je dôležitý, preto máte u nás 3 dni platenej dovolenky navyše,
- Reprezentatívne pracovné prostredie s vlastnou kanceláriou
- 200 eur ročne ako príspevok na obliekanie
- Najnižšie možné ceny na firemné produkty alebo služby
- Vzdelávacie kurzy v rámci financií a obchodu

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme kolegyňu alebo kolegu s nástupom v krátkom čase.

Ako bude prebiehať výber?

1. Ak sa predstavíte okrem životopisu aj motivačným listom, je to viac než vítané.
2. Telefonicky sa Vám ozveme a dohodneme si prvý pohovor. Pohovor bude prebiehať v 2 kolách. V prvom krátkom kole zistíme, či máme rovnaké predstavy o spolupráci.
3. V druhom kole sa spolu pozrieme detailnejšie na pozíciu a jej pracovnú náplň, mzdu a pod.

Ďakujeme za prejavený záujem, telefonicky kontaktujeme iba záujemcov, ktorí najlepšie zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

- 110% proklientský prístup
- príjemné a hlavne ochotné vystupovanie
- veľmi dobre komunikačné zručnosti
- prehľad vo svete financií výhodou
- lojálnosť
- diskrétnosť
- vysoká miera samostatnosti, precíznosť a flexibilita
- prax na podobnej pozícii výhodou

- Sme najväčší predajca zlata a striebra na Slovensku so 14 ročnou históriou.
- Jednotka na trhu vo svojom segmente.
ID: 4077750  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac