Retention manager

Goldenburg Group Ltd - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenná komunikácia s existujúcimi klientami prostredníctvom telefónu a osobných
stretnutí
- Fundamentálna a technická analýza v oblasti finančných trhov
- Porozumenie a pochopenie dopadu obchodných rozhodnutí
- Analytické zručnosti a manipulácie s údajmi na podporu príležitostí a rozhodovania
- Odhodlanie pri stanovovaní cieľov a dosahovaní cieľov
- Schopnosť zameriavať činnosti na správne aktivity
- Kontaktná stratégia a segmentácia informácii
- Proaktívne myslenie a reaktívny prístup
- Činnosti spojene so systémovou databázou

- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Krásna kancelária v centre Bratislavy
- Aktívny a profesionálny tím
- Výnimočné platové podmienky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry
- Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch a predaji
- Zahraničné služobné cesty, firemné večierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výhodou ovládanie maďarského/španielskeho jazyka

Goldenburg Group je licencovaná spoločnosť kontrolovaná Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC) s CIF licenciou číslo 242/14 poskytujúce obsiahle investičné služby. Chceme poskytovať každému klientovi najlepšie príležitosti na obchodovanie v niekoľkých obchodných oblastiach ako sú forex, akcie, CFD komodity alebo CFD indexy ponúkajúce nespočetne finančných nástrojov. Začínajúci investori ocenia príjemné a komplexné obchodovacieho prostredia MT5 platformy, ktorej súčasťou sú vysoko rozvinuté a interaktívne obchodovacie nástroje pre profesionálov. Goldenburg Group Vám dáva špeciálne obchodné príležitosti v dynamickom finančnom prostredí s mnohými výhodami pre každého. Našou prioritou je bezpečnosť našich klientov. Z toho dôvodu sme sa zaviazali na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov pre účty našich klientov podľa regulácie MiFID II a najprísnejších pravidiel stanovených Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC).
ID: 3972970  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac