4,8 EUR/hod.

Analytik finančných trhov - Anglický jazyk

Goldenburg Group Ltd - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme na pozíciu "Analytik finančných trhov - anglický jazyk" osobu, ktorá sa zaujíma o dianie na medzinárodných finančných trhoch. Má základné ekonomické znalosti a chce získať neoceniteľné pracovné skúsenosti vo finančnom sektore.
Nápňou práce bude aj analyzovanie akciových titulov a modelovanie akciových portfólií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,50 €/hod. netto (na dohodu - brigády)

- Stabilná spoločnosť
- Krásna kancelária v srdci Bratislavy
- Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Mladý kolektív
- Teambuildingové akcie
- Získanie bezkonkurenčnej praxe v prostredí akciového trhu
- Odborné školenia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii je nevyhnutné plynule ovládanie anglického jazyka (pohovor v anglickom jazyku).
Ovládanie maďarského a španielskeho jazyka - výhodou.

Goldenburg Group Limited is a fully licensed company, supervised by the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), with CIF License number 242/14, providing a comprehensive investment services internationally. We want to provide each client with the best trading opportunities in multiple trading sectors such as Forex, Shares, Commodities and/or Indices offering innumerable financial instruments. The beginners among investors will value pleasant and comprehensive trading environment of the xStation platform that also includes highly-developed and interactive trading tools for professionals. Goldenburg Group gives you special trading opportunities in a dynamic financial environment with many advantages for everyone.

Pribinova 6
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Šuhajdová
E-mail: poslať životopis
ID: 3747678   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,50 €/hod. netto (na dohodu - brigády)