Manažér Internej Siete (BA,TT,TN,NR)

GOLDEN OAK TRUST SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacTýždňové výplatné termíny (pondelok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zlato pozná na svete každý, avšak Slováci ho zatiaľ neobjavili. V dnešnej dobe by sme sa v osobných financiách nemali pýtať otázku či mám mať zlato, ale skôr otázku, koľko zlata mám mať. Preto hľadáme do nášho tímu odborníkov, kandidáta, ktorý má rád nové výzvy, má veľké ambície a klientom by vedel vždy správne poradiť.

Do našej vlastnej internej siete hľadáme Manažéra obchodnej skupiny, ktorého pracovnou náplňou bude:

- schopnosť vybudovať obchodný tím
- budovanie a vedenie tímu obchodníkov na predaj
- motivácia tímu
- riadenie rozvoja obchodníkov a ich kariérneho rastu
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí (corporate, retail)

Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov.
Pozícia je vhodná pre obchodníkov (poistenie, bankové produkty, ktorí majú záujem o rozvoj svojej kariéry na pozícií manažéra).

Sloboda a možnosť sebarelizácie
Možnosť riadiť si pracovný a súkromný čas v priebehu dňa podľa Vašich potrieb
Časová flexibilita : Možnosť začať na čiatočný úväzok, aj popri zamestnaní alebo štúdiu.
Motivačný systém odmeňovania
Nebmedzené možnosti príjmu
Týždenné výplatné termíny (každý pondelok)
Moderné digitálne prostredie
2x ročne exotická dovolenka platená spoločnosťou
Atraktívny systém odmeňovania a bonusov - príspevky na kanceláriu, možnosť získať firemné auto aj na súkromné účely
Komplenté vzdelanie ohľadom investícií
Podpora manažérov, kolegov
Home Office

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod a podnikanie, Ekonomika a Financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, Manažment, Konzultant

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Byť aktívny a rád pracovať s ľuďmi
Dobré komunikačné schopnosti
Skúsenosti s budovaním obchodného tímu
Siilné pro-klientské nastavenie
Orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť
Preukázateľné skúsenosti s predajom

Golden Oak Trust SE s centrálou v Prahe v Českej republike má zastúpenie už v 9 krajinách Európy, medzi ktorými nechýba Česko, Nemecko alebo Španielsko.

Spoločnosť Golden Oak Trust SE stojí na medzinárodných skúsenostiach odborníkov na investičné zlato. Náš tím tvoria dlhoroční skúsení obchodníci na trhu zlata, preto vieme klientom zabezpečiť výhodnejšie ceny pri nákupe aj predaji zlatých mincí.

Sporiaci program Golden Oak Trust SE je preferovaný pre transparentné ceny, čo klientom zaručuje férový prístup. Zázemie medzinárodnej spoločnosti podliehajúcej pravidelným auditom zároveň prináša bezpečnosť investície.
ID: 4006668  Dátum zverejnenia: 1.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac