Можливість для людей з України

Údržbár

Golde Lozorno spol. s r. o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 450 EUR/mesiacďalšie informácie o mzde budú doplnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého tímu údržbárov prijmeme nového člena, pre ktorého je práca na údržbe strojov a zariadení koníčkom.

Čo je úlohou Technika údržby?

• Vykonávanie operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby výrobných a technických zariadení spoločnosti
• Podieľanie sa na odstraňovaní a predchádzaní možných porúch zariadení s cieľom zabezpečiť ich plynulý chod.
• Participácia pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie ich funkčnosti a bezpečnosti.
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí zariadení.
• Zabezpečenie správnej a bezpečnej manipulácie s údržbárskymi dielmi, zverenými predmetmi a pomôckami a ich správne uskladanie.
• Optimalizovanie a navrhovanie výmeny jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
• Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a prevádzkových zariadení.
• Odstraňovanie elektrických a mechanických porúch a vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
• Vedenie záznamov o údržbárskych činnostiach.
• Dodržiavanie poriadku na pracovisku počas zmeny a po skončení prác.

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (40-200 eur)
• Stravovacia karta
• Príspevok na čistenie odevov
• Zmenový príplatok
• Variabilná zložka do výšky 250 EUR (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
• Odmena za odporučenie nového zamestnanca od 300 EUR
• Vianočný bonus
• Odmena za odpracovanú dobu 5, 10, 15, 20 rokov
• Príspevok pri dosiahnutí životného jubilea - 50, 60 rokov
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok pri nástupe dieťaťa do 1. triedy ZŠ
• Deň voľna navyše pri príležitosti svadby
• Sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru, odbor elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Odborná spôsobilosť, platná vyhláška 508/2009 zz, min. § 22
• Manuálna zručnosť
• Schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy
• Skúsenosti s odstraňovaním porúch a údržbou strojových zariadení
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
• Práca s PC na užívateľskej úrovni
• Ochota pracovať v 3 zmennej 12 hodinovej prevádzke, (počas doby zaúčania práca na 1 zmenu)
• Samostatnosť, časová flexibilita a zodpovednosť

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4364257  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac