HR asistent

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu? Máš predošlé skúsenosti v oblasti HR? Potom hľadáme práve teba!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- spravovanie dochádzky zamestnancov a príprava podkladov k spracovaniu miezd
- spolupráca pri zabezpečovaní komplexnej personálnej agendy (príprava pracovných zmlúv, ukončení pracovného pomeru, potvrdení pre zamestnancov)
- pravidelná komunikácia s externou mzdovou spoločnosťou
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácií interných HR a EHS smerníc
- správa objednávok HR a EHS oddelenia, vrátanie kontroly prijatých faktúr
- koordinácia lekárskych prehliadok a školení
- participácia na nových HR a EHS projektoch
- organizačná podpora firemných akcií
- zastupovanie asistentky plant manažéra v dobe jej neprítomnosti

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov
• stravovacia karta
• bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• športové a spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, ľudské zdroje, pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- proaktívny prístup k riešeniu problémov s vlastnými návrhmi riešení
- znalosť pracovno-právnej legislatívy
- organizačné a komunikačné schopnosti
- pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť, ochota a schopnosť spolupracovať

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom viac ako 700 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Golde Lozorno
APP
90055 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
E-mail: poslať životopis
ID: 3945995  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac