Technológ / Manufacturing Engineer

Golde Lozorno spol. s r. o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
2 100 - 2 200 EUR/mesiacPo rozhovore Vaše pracovné skúsenosti patrične ohodnotíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešiš dodávateľské otázky s rozvahou a ráznosťou? Nezdráhaš sa zdvihnúť telefón a vykomunikovať si situáciu s dodávateľom v anglickom jazyku? Doplň rady oddelenia kvality spoločnosti Golde Lozorno s.r.o.

Tvojou úlohou bude:
- definovanie procesu výroby na základe technických výkresov produktov s prihliadnutím na efektívne využitie pracovnej sily, minimalizáciu vzniku nezhodných dielov, možnosť úniku nezhodných dielov k zákazníkovi a bezpečnosť pracovníkov
- uplatňovanie princípu štíhlej výroby
- uplatňovanie štandardu 5S
- neustále zlepšovanie procesov a technologického vybavenia vo vzťahu k LTU, nepodarkovosti, PPM a bezpečnosti operátorov
- tvorba a aktualizácia výrobnej dokumentácie
- odstraňovať a informovať nadriadeného o každej skutočnosti, ktorá je v rozpore s bezpečnosťou
- zúčastňovať sa školení na zvýšenie odbornosti
- dodržiavať predpisy bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany

Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive. Súčasťou benefitov je:
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (od 40 do 220€)
• stravovacia karta
• variabilná zložka ako % z ročnej mzdy v závislosti od výkonu/výsledkov firmy a dĺžky pracovného pomeru
• vianočný bonus
• bonus za úspešné odporučenie nového zamestnanca
• možnosť práce formou home office (5 dni v mesiaci) a 2 sick days za rok, po schválení nadriadeným
• športové a spoločenské aktivity
• odmena za odpracovanú dobu 5, 10, 15, 20 rokov
• príspevok pri dosiahnutí životného jubilea - 50, 60 rokov
• príspevok pri narodení dieťaťa
• príspevok pri nástupe dieťaťa do 1. triedy ZŠ
• deň voľna navyše pri príležitosti svadby
• sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky, firemné akcie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Golde bude kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2-3 roky skúseností vo výrobe na pozícii technológ
- skúsenosti v automobilovom priemysle
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosť so štruktúrovaným riešením problémov
- FMEA, SPC (PDP), MSA, Global 8D
- skúsenosť s implementáciou projektu
- APQP, PPAP výhodou
- orientácia v norme ISO TS 16 949
- orientácia v norme ISO 14001
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
- schopnosť plánovať a organizovať

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
E-mail: poslať životopis
ID: 3172354  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac