Hľadáme zásobovača linky - doprava do práce zabezpečená!

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Nástupná mzda 5 € /hod + dochádzkový a výkonnostný bonus až do výšky 150 €. Po úspešnom zapracovaní postupné navýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického tímu hľadáme zodpovedných a šikovných kolegov na pozíciu Zásobovač linky. Ak ťa baví práca v dynamickom prostredí logistiky, pridaj sa k nám!

Čo ponúkame?
• zmluva priamo so spoločnosťou Golde Lozorno (nie cez agentúru)
• doprava do práce zabezpečená z 10 smerov : Brodské, Borský Mikuláš, Plavecké Podhradie, Prievaly, Skalica, Bratislava, Gbely, Senica, Jakubov, Holíč
• stravné lístky v hodnote 3,83 € formou stravovacej karty za každú odpracovanú zmenu
• bonus za každé úspešné odporúčanie nového zamestnanca od 300 €
• príplatky za poobednú a nočnú zmenu, prácu cez sviatok a víkend podľa Zákonníka práce
• zabezpečíme pracovné oblečenie s príspevkom na čistenie odevov
• zabezpečíme všetky zákonné školenia potrebné na výkon práce
• celoročný pitný režim
• firemné akcie

Tvojou bežnou náplňou práce bude:
• zásobovanie výrobnej linky
• zabezpečovať správne uloženie materiálu na montážnych linkách
• v prípade záujmu ťa zaškolíme na všetky typy vysokozdvižných vozíkov

Ak spĺňaš nasledovné kritéria, potom je práca „ako stvorená“ práve pre teba:
• si pracovitý a zodpovedný
• manuálne zručný
• dokážeš zvládnuť viaceré pracovné postupy a pracovné pozície
• predošlé skúsenosti z automobilového priemyslu sú výhodou, nie však podmienkou. Do všetkého ťa zaučíme v rámci nášho Tréningového programu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3106169  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.