Kuchár

GOEX, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Končistá****, Hlavná 199, 059 31 Lučivná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava ponúkaných teplých, studených a diétnych pokrmov.
* Zodpovednosť za kvalitu pripravených a podávaných pokrmov.
* Zodpovednosť za efektívny chod kuchyne.
* Dodržiavanie technologických a kvalitatívnych postupov prípravy jedál.
* Dodržiavanie predpisov HACCP.

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zašlite mailom na adresu [email protected].
Termín osobného pohovoru si dohodneme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

Kvalifikovanosť a ovládanie požadovaných zručností pri príprave jedál. Pripravovať jedlá s "láskou" a nie ako nutné zlo. Svedomitosť, čestnosť pri plnení pracovných povinností.

Spoločnosť GOEX s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1994. Hlavným predmetom činnosti je poskytovanie hotelových služieb v hoteli KONČISTÁ**** v Lučivnej.
Sme otvorení rovnako nadšeným juniorom, ako aj skúseným seniorom.
Platí, že s výškou platu rastú aj očakávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3591424  Dátum zverejnenia: 1.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000