Recepčný/á

GOEX, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Končistá, Hlavná, Lučivná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Dokonalá znalosť hotelového rezervačného systému. V prípade nového uchádzača o pozíciu recepčný nutnosť absolvovať školenie.
* Privítanie a zaevidovanie hostí pomocou predloženého preukazu totožnosti do knihy hostí a hotelového rezervačného systému. V prípade cudzincov vystavenie prihlášky.
* Prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít hotela.
* Uvedenie hostí do izby, predstavenie izby a stručná prezentácia jednotlivých hotelových prevádzok. Informácia o prevádzkovej dobe jednotlivých prevádzok.
* Poskytovanie informácií o hotelových službách, aktivitách a zaujímavostiach v regióne. Asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností. V závislosti na charaktere v spolupráci s ostatnými kompetentnými zamestnancami.
* Dôsledné zabezpečovanie telefonických a e-mailových rezervácií. Evidovanie rezervácií a prípadných zmien v rezervovaných pobytoch. Evidencia odchádzajúcich a prichádzajúcich hostí. Evidencia špeciálnych požiadaviek hostí ( postieľka, prístelka, stravovacie diety a pod.) ...

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zaslať na mail [email protected].
Termín osobného pohovoru dohodnúť telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GOEX s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1994. Hlavným predmetom činnosti je poskytovanie hotelových služieb v hoteli KONČISTÁ**** v Lučivnej.
Sme otvorení rovnako nadšeným juniorom, ako aj skúseným seniorom.
Platí, že s výškou platu rastú aj očakávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2937452  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac