540 - 850 EUR

Špecialista predaja zájazdov

goat s.r.o.

Miesto práce
Palatínova, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.5.2019 alebo podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na letnú sezónu hľadáme šikovnú/-ého predajcu, na výpomoc na pobočku cestovnej agentúry INVIA v Komárne. Hlavná náplň práce: predaj zájazdov, leteniek a doplnkových služieb cestovného ruchu, komunikácia s klientmi osobne, telefonicky alebo mailom, telefonické spracovanie objednávok klienta, komunikácia s domácimi i zahraničnými partnermi, Práca s rezervačným systémom. Vytváranie cenových ponúk pre klienta a starostlivosť o neho. Základné marketingové aktivity.
Ideálna práca na leto pre študentov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

540€ + odmena na základe predaja

Možnosť osobnostného a profesijného rastu
Služobné cesty do zahraničia, infocesty
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Uvedenú pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú a to približne do konca septembra. Pokiaľ sa Ti ponuka zapáčila a chcel/-a by si pracovať v centre Komárna v zaujímavom a dynamickom odvetví, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Čistý register trestov
• Nástup ihneď.
• Prax s prácou s klientami alebo v cestovnom ruchu vítaná.
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad.
• Ochota učiť sa novým postupom.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť,
• Flexibilita,
• Komunikatívnosť,
• Odolnosť voči stresu,
• Tímový hráč.
• Znalosť ďalších cudzích jazykov je vítaná.

Sme pobočka cestovnej agentúry INVIA v Komárne , zameriavame sa na progresívny spôsob predaja zájazdov všetkých druhov, letných aj zimných dovoleniek, poznávacích pobytov a pod.

Vaše životopisy a prípadné otázky zasielajte na [email protected]

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

goat s.r.o
Rákócziho 234
945 01 Komárno
ID: 3632600   Dátum zverejnenia: 29.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   540€ + odmena na základe predaja